George Wesley Bellows Tko vas gleda

1882 – 1925

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika George Wesley Bellows na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

George Wesley Bellows: publika na prvi pogled

The Picnic privlači najviše pažnje: 600 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 4% svih pregleda umjetnika George Wesley Bellows na OriginalUniqueArt.com. Prate Nude with Hexagonal Quilt i Ox Team, Wharf at Matinicus. George Wesley Bellows je privukao 15.000 posjeta: 1.600 na stranici umjetnika i 13.400 na pojedinačnim djelima. Svaki mjesec više posjetitelja: broj posjeta porastao je za 14% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 11.600 posjeta. Publika gleda na računala (93%),telefoni (5%) i tableti (2%). Publika naginje prema Mirnoća (Atmosfera): 18% posjeta, za 0% umjetnikovog kataloga.

10 djela umjetnika George Wesley Bellows koja privlače najviše pogleda

Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika George Wesley Bellows koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.

  1. The Picnic 1 The Picnic, 1924 600 posjeta · 4,2%
  2. Nude with Hexagonal Quilt 2 Nude with Hexagonal Quilt, 1924 600 posjeta · 4,2%
  3. Ox Team, Wharf at Matinicus 3 Ox Team, Wharf at Matinicus, 1916 400 posjeta · 2,8%
  4. Winter Afternoon 4 Winter Afternoon, 1909 400 posjeta · 2,8%
  5. Shipyard Society 5 Shipyard Society, 1916 400 posjeta · 2,8%
  6. Agitators 6 Agitators 400 posjeta · 2,8%
  7. Muškarci na Brodovima 7 Muškarci na Brodovima, 1912 300 posjeta · 2,1%
  8. Love of Winter 8 Love of Winter, 1914 300 posjeta · 2,1%
  9. Pennsylvania Station Excavation 9 Pennsylvania Station Excavation, 1909 300 posjeta · 2,1%
  10. Emma and Her Children 10 Emma and Her Children, 1923 300 posjeta · 2,1%

Koliko ljudi gleda George Wesley Bellows svakog mjeseca?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260400
Srp. 20261.10010.500
Kol. 20261001.300
Ruj. 20264001.200

Koliko često se gledaju djela umjetnika George Wesley Bellows?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja djela George Wesley Bellows privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Muškarci na Brodovima00000000020000
Ringside Seats00000000000100
Forty-Two Kids000000000000
Nude with Hexagonal Quilt0000000004000100
The Germans Arrive000000000000
The Sea00000000030000
Pennsylvania Station Excava…0000000002001000
Little Girl in White (also…000000000000
Hudson at Saugerties000000000000
Emma in the Black Print00000000010000

Koji uređaji su ljudi koristili za gledanje George Wesley Bellows?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala14.00093,3%
telefoni7004,7%
tableti3002,0%

Na kojim jezicima ljudi prate George Wesley Bellows?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski20033,3%
Španjolski20033,3%
Rumunjski10016,7%
Ukrajinski10016,7%

Koliko ljudi svakodnevno gleda George Wesley Bellows i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.200
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.300
Pon 12 Lis.300
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.500
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.100
Sub 17 Lis.100
Ned 18 Lis.200
Pon 19 Lis.300
Uto 20 Lis.200
Sri 21 Lis.500
Čet 22 Lis.0
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.100
Ned 25 Lis.200
Pon 26 Lis. (prognoza)300
Uto 27 Lis. (prognoza)100
Sri 28 Lis. (prognoza)600
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)300
Pon 2 Stu. (prognoza)300
Uto 3 Stu. (prognoza)200
Sri 4 Stu. (prognoza)600
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)100
Sub 7 Stu. (prognoza)200
Ned 8 Stu. (prognoza)400
Pon 9 Stu. (prognoza)400
Uto 10 Stu. (prognoza)200
Sri 11 Stu. (prognoza)700
Čet 12 Stu. (prognoza)0
Pet 13 Stu. (prognoza)100
Sub 14 Stu. (prognoza)200
Ned 15 Stu. (prognoza)400

Pitanja o George Wesley Bellows

Koji radovi umjetnika George Wesley Bellows privlače najviše pažnje?

The Picnic, s 600 posjeta (4% svih pregleda za George Wesley Bellows). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko ljudi gleda George Wesley Bellows na OriginalUniqueArt.com?

15.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.600 na stranici umjetnika i 13.400 na pojedinačnim djelima.

Na kojim uređajima ljudi gledaju George Wesley Bellows?

Ljudi gledaju George Wesley Bellows na računala (93%),telefoni (5%) i tableti (2%); računala čine 93% posjeta.

Koje vrste djela George Wesley Bellows ljudi preferiraju?

Mirnoća (Atmosfera): 18% posjeta, nasuprot 0% kataloga.