František Hübel Pogled na djelo

1934 – 1978

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika František Hübel na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Kada ljudi posjećuju stranicu František Hübel?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 202600
Kol. 202600
Ruj. 202600

Kada su djela umjetnika František Hübel izložena?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najgledaniji radovi umjetnika František Hübel, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Painting No. 7000000000000
Painting No. 26000000000000
Painting No. 28000000000000
Painting No. 9000000000000
Painting No. 465000000000000
Painting No. 19000000000000
Painting No. 6000000000000
Painting No. 8000000000000
Painting No. 313000000000000
Painting No. 306000000000000

Na kojim jezicima se prati František Hübel?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliko dnevno posjeta ima František Hübel i što je sljedeće?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.0
Uto 20 Lis.0
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.0
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.0
Ned 25 Lis.0
Pon 26 Lis.0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)0
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)0
Čet 12 Stu. (prognoza)0
Pet 13 Stu. (prognoza)0
Sub 14 Stu. (prognoza)0
Ned 15 Stu. (prognoza)0
Pon 16 Stu. (prognoza)0