Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Elizabeth Thompson na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Elizabeth Thompson: ključne figure
Najgledanije djelo je 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 47% ukupnog broja pregleda umjetnika Elizabeth Thompson. A zatim Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto) i Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882. Ukupno 2.400 posjeta: 1.100 na stranici umjetnika, 1.300 na djelima. Publika se smanjuje: 14% manje posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 1.000 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Tamni tonovi (Paleta boja) privlači 47% posjeta uz samo 4% kataloga.
Elizabeth Thompson: 8 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 8 djela umjetnika Elizabeth Thompson najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
'Stand Fast Craigellachie' (detail), 1902
700 posjeta · 46,7%
-
2
Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto), 1885
200 posjeta · 13,3%
-
3
Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882, 1882
100 posjeta · 6,7%
-
4
Elizabeth Southerden, née Thompson, Lady Butler, 1869
100 posjeta · 6,7%
-
5
The Royal Horse Guards Retreat from Mons, 1914, 1927
100 posjeta · 6,7%
-
6
Remnants of an Army, 1879
100 posjeta · 6,7%
-
7
A Yeomanry Scout Galloping with Despatches in the Boer War, 1903
100 posjeta · 6,7%
-
8
Rescuing the Wounded under Fire, 1905
100 posjeta · 6,7%
Kako se publika Elizabeth Thompson mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 700 |
| Kol. 2026 | 100 | 0 |
| Ruj. 2026 | 200 | 500 |
| Lis. 2026 | 500 | 100 |
Kako su se djela umjetnika Elizabeth Thompson promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Elizabeth Thompson?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 7,4% | 46,7% |
| Meka sjena | 18,5% | 13,3% |
| Blaga luminancija | 48,1% | 13,3% |
| Svijetla ravnoteža | 25,9% | 26,7% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 14,8% | 13,3% |
| Suptilne boje | 55,6% | 33,3% |
| Uravnotežena mekoća | 29,6% | 53,3% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 56,0% | 40,0% |
| Zemljani tonovi | 40,0% | 13,3% |
| Tamni tonovi | 4,0% | 46,7% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 14,8% | 13,3% |
| Uravnoteženo | 77,8% | 86,7% |
| Živopisno | 7,4% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 7,4% | 0,0% |
| Nježan | 22,2% | 53,3% |
| Uravnotežen | 7,4% | 20,0% |
| Upečatljiv | 18,5% | 0,0% |
| Izjava | 44,4% | 26,7% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 7,4% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 11,1% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 7,4% | 6,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 48,1% | 33,3% |
| Ujednačena paleta boja | 25,9% | 60,0% |
Kako se najgledanija djela umjetnika Elizabeth Thompson uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Yeomanry Scout Galloping… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listed for the Connaught Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28th Regiment at Quatre Bras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Wounded Guardsma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotland Forever! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a British Soldier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Steady the drums and fifes! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yeomanry Scouts on the Veldt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescuing the Wounded under… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kojim jezicima govori publika umjetnika Elizabeth Thompson?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 600 | 75,0% |
| Talijanski | 100 | 12,5% |
| Poljski | 100 | 12,5% |
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Elizabeth Thompson i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 100 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 100 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 100 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 200 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 300 |
Elizabeth Thompson: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Elizabeth Thompson?
- 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 posjeta, što je 47% ukupnog broja pregleda za Elizabeth Thompson. Lista se proteže do 8. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Elizabeth Thompson?
- 2.400 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.100 na stranici umjetnika, 1.300 na djelima).
Preferira li publika određeni vrsta djela Elizabeth Thompson?
- Da, Tamni tonovi (Paleta boja): 47% posjeta za 4% kataloga.