Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Egbert Van Der Poel na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Egbert Van Der Poel: publika na prvi pogled
Fire in a Village privlači najviše pažnje: 400 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 22% svih pregleda umjetnika Egbert Van Der Poel na OriginalUniqueArt.com. Prate Barnyard Scene i Seashore by Moonlight. Egbert Van Der Poel je privukao 2.400 posjeta: 900 na stranici umjetnika i 1.500 na pojedinačnim djelima. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 1.600 posjeta. Publika naginje prema Melanholičan (Emocionalni ton): 44% posjeta, za 11% umjetnikovog kataloga.
10 djela umjetnika Egbert Van Der Poel koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika Egbert Van Der Poel koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
Koliko ljudi gleda Egbert Van Der Poel svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
0
Srp. 2026
400
1.200
Kol. 2026
0
100
Ruj. 2026
0
0
Lis. 2026
400
200
Koliko često se gledaju djela umjetnika Egbert Van Der Poel?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Egbert Van Der Poel?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Dramatičnost
67,6%
50,0%
Zemljani tonovi
18,9%
18,8%
Serenitet
5,4%
12,5%
Mirnoća
2,7%
6,2%
Nostalgičan
2,7%
6,2%
Klasično
2,7%
0,0%
Elegantno
0,0%
6,2%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Dramatičan
48,6%
12,5%
Melanholičan
10,8%
43,8%
Spokojno
13,5%
18,8%
Turoban
13,5%
12,5%
Mirno i spokojno
2,7%
6,2%
Nostalgičan
2,7%
6,2%
Reflektivan
5,4%
0,0%
Energičan
2,7%
0,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
76,0%
72,2%
Meka sjena
12,0%
11,1%
Blaga luminancija
10,0%
5,6%
Svijetla ravnoteža
2,0%
11,1%
Sjajan
0,0%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
50,0%
55,6%
Suptilne boje
28,0%
33,3%
Uravnotežena mekoća
16,0%
11,1%
Jasna prisutnost boja
6,0%
0,0%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
87,5%
86,7%
Neutralne boje
2,5%
13,3%
Tamni tonovi
5,0%
0,0%
Monokromatsko
5,0%
0,0%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
74,0%
55,6%
Uravnoteženo
22,0%
44,4%
Živopisno
4,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
48,0%
22,2%
Nježan
20,0%
27,8%
Uravnotežen
8,0%
0,0%
Upečatljiv
14,0%
11,1%
Izjava
10,0%
38,9%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
10,0%
33,3%
Nježno umiješana paleta
4,0%
0,0%
Uravnotežena harmonija
10,0%
33,3%
Snažna jedinstvenost boja
22,0%
27,8%
Ujednačena paleta boja
54,0%
5,6%
Koja djela Egbert Van Der Poel privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
Woman sitting in a Kitchen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Explosion of the Delft…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pancake Maker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Front of the Farmhouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
a farmer- pair in front of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farm House on Canal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of the Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kitchen Interior
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A country house
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Skating Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Na kojim jezicima ljudi prate Egbert Van Der Poel?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Talijanski
200
66,7%
Ruski
100
33,3%
Koliko ljudi svakodnevno gleda Egbert Van Der Poel i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
Dan
Broj posjeta
Sub 17 Lis.
0
Ned 18 Lis.
100
Pon 19 Lis.
0
Uto 20 Lis.
0
Sri 21 Lis.
0
Čet 22 Lis.
0
Pet 23 Lis.
0
Sub 24 Lis.
0
Ned 25 Lis.
100
Pon 26 Lis.
100
Uto 27 Lis.
100
Sri 28 Lis.
100
Čet 29 Lis.
0
Pet 30 Lis.
0
Sub 31 Lis.
0
Ned 1 Stu.
100
Pon 2 Stu.
0
Uto 3 Stu.
100
Sri 4 Stu.
0
Čet 5 Stu.
0
Pet 6 Stu.
100
Sub 7 Stu. (prognoza)
0
Ned 8 Stu. (prognoza)
100
Pon 9 Stu. (prognoza)
0
Uto 10 Stu. (prognoza)
100
Sri 11 Stu. (prognoza)
0
Čet 12 Stu. (prognoza)
0
Pet 13 Stu. (prognoza)
0
Sub 14 Stu. (prognoza)
0
Ned 15 Stu. (prognoza)
200
Pon 16 Stu. (prognoza)
100
Uto 17 Stu. (prognoza)
100
Sri 18 Stu. (prognoza)
100
Čet 19 Stu. (prognoza)
0
Pet 20 Stu. (prognoza)
100
Sub 21 Stu. (prognoza)
0
Ned 22 Stu. (prognoza)
200
Pon 23 Stu. (prognoza)
100
Uto 24 Stu. (prognoza)
100
Sri 25 Stu. (prognoza)
100
Čet 26 Stu. (prognoza)
0
Pet 27 Stu. (prognoza)
100
Pitanja o Egbert Van Der Poel
Koji radovi umjetnika Egbert Van Der Poel privlače najviše pažnje?
Fire in a Village, s 400 posjeta (22% svih pregleda za Egbert Van Der Poel). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko ljudi gleda Egbert Van Der Poel na OriginalUniqueArt.com?
2.400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 900 na stranici umjetnika i 1.500 na pojedinačnim djelima.
Koje vrste djela Egbert Van Der Poel ljudi preferiraju?