Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Cornelis Springer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Cornelis Springer: što pokazuje godina posjeta
Enkhuizen south havendijk je najgledanije djelo: 400 posjeta u godini, što iznosi 6% ukupne pažnje posvećene umjetniku Cornelis Springer. Nakon toga slijedi Many figures in the streets of Haarlem i Weeshuis in Enkhuizen. Stranica umjetnika primila je 600 posjeta, a djela 6.200: ukupno 6.800 posjeta. Pažnja je porasla za 725% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Lis. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 3.300 posjeta. Posjetitelji gledaju na računala (49%),tableti (49%) i telefoni (3%). Preferiraju Uravnoteženo (Intenzitet boje): 75% posjeta nasuprot 52% kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Cornelis Springer
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Cornelis Springer.
-
1
Enkhuizen south havendijk
400 posjeta · 5,9%
-
2
Many figures in the streets of Haarlem, 1870
300 posjeta · 4,4%
-
3
Weeshuis in Enkhuizen
300 posjeta · 4,4%
-
4
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 posjeta · 4,4%
-
5
Street scene
200 posjeta · 2,9%
-
6
Cityview wiith marketstall
200 posjeta · 2,9%
-
7
Village view
200 posjeta · 2,9%
-
8
Marketview with cityhall Woerden
200 posjeta · 2,9%
-
9
The Jewish quarter in Amsterdam
200 posjeta · 2,9%
-
10
Cityhall in Lbeck
200 posjeta · 2,9%
Kada ljudi posjećuju stranicu Cornelis Springer?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 2.100 |
| Kol. 2026 | 0 | 600 |
| Ruj. 2026 | 0 | 400 |
| Lis. 2026 | 200 | 3.100 |
Kada su djela umjetnika Cornelis Springer izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Cornelis Springer?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 1,5% |
| Meka sjena | 16,0% | 17,6% |
| Blaga luminancija | 52,0% | 41,2% |
| Svijetla ravnoteža | 30,0% | 39,7% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 30,0% | 14,7% |
| Suptilne boje | 42,0% | 55,9% |
| Uravnotežena mekoća | 26,0% | 29,4% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 56,5% | 63,1% |
| Zemljani tonovi | 43,5% | 35,4% |
| Tamni tonovi | 0,0% | 1,5% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 36,0% | 22,1% |
| Uravnoteženo | 52,0% | 75,0% |
| Živopisno | 12,0% | 2,9% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 4,0% | 5,9% |
| Uravnotežen | 6,0% | 2,9% |
| Upečatljiv | 8,0% | 7,3% |
| Izjava | 82,0% | 83,8% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 8,0% | 1,5% |
| Nježno umiješana paleta | 2,0% | 4,4% |
| Uravnotežena harmonija | 20,0% | 35,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 46,0% | 39,7% |
| Ujednačena paleta boja | 24,0% | 19,1% |
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Cornelis Springer, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janskerk (Gouda) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Herengracht Alo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in the village of Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Principal Market in Munster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Hall and Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Der Schöne Brunnen" in Neu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall in Lübeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View in Makkum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela publike Cornelis Springer prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.300 | 48,5% |
| tableti | 3.300 | 48,5% |
| telefoni | 200 | 2,9% |
Na kojim jezicima se prati Cornelis Springer?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Njemački | 100 | 50,0% |
| Engleski | 100 | 50,0% |
Koliko dnevno posjeta ima Cornelis Springer i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 100 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 3.000 |
| Pon 26 Lis. | 300 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Cornelis Springer
Koji je rad umjetnika Cornelis Springer najposjećeniji?
- Prvo je Enkhuizen south havendijk, s 400 posjeta, što iznosi 6% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.
Kolika je publika Cornelis Springer na OriginalUniqueArt.com?
- 6.800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 600 posjeta stranici umjetnika, 6.200 posjeta djelima.
S kojim uređajima dolazi publika Cornelis Springer?
- Publika dolazi putem računala (49%),tableti (49%) i telefoni (3%); računala donosi 49% posjeta.
Koji se radovi umjetnika Cornelis Springer podudaraju sa smakom posjetitelja?
- Radovi opisani kao Uravnoteženo (Intenzitet boje) čine 75% posjeta za 52% kataloga.