Julio Romero De Torres Tko vas gleda

1874 – 1930

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Julio Romero De Torres na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Julio Romero De Torres: publika na prvi pogled

La siesta privlači najviše pažnje: 1.400 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 30% svih pregleda umjetnika Julio Romero De Torres na OriginalUniqueArt.com. Prate Nun - Majka i La chiquita piconera. Julio Romero De Torres je privukao 4.900 posjeta: 1.500 na stranici umjetnika i 3.400 na pojedinačnim djelima. Svaki mjesec više posjetitelja: broj posjeta porastao je za 533% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 2.600 posjeta. Publika gleda na telefoni (53%) i računala (47%). Publika naginje prema Mirno i spokojno (Emocionalni ton): 78% posjeta, za 0% umjetnikovog kataloga.

10 djela umjetnika Julio Romero De Torres koja privlače najviše pogleda

Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika Julio Romero De Torres koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.

  1. La siesta 1 La siesta 1.400 posjeta · 29,8%
  2. Nun - Majka 2 Nun - Majka 300 posjeta · 6,4%
  3. La chiquita piconera 3 La chiquita piconera 300 posjeta · 6,4%
  4. Cante hondo 4 Cante hondo 200 posjeta · 4,3%
  5. Amor sagrado, amor profano 5 Amor sagrado, amor profano 200 posjeta · 4,3%
  6. Bendición 6 Bendición 200 posjeta · 4,3%
  7. La morita 7 La morita 200 posjeta · 4,3%
  8. untitled (1285) 8 untitled (1285) 200 posjeta · 4,3%
  9. untitled (2908) 9 untitled (2908) 200 posjeta · 4,3%
  10. Poema de Córdoba 4 10 Poema de Córdoba 4, 1915 100 posjeta · 2,1%

Koliko ljudi gleda Julio Romero De Torres svakog mjeseca?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260100
Srp. 20268001.800
Kol. 20260300
Ruj. 20267001.200

Koliko često se gledaju djela umjetnika Julio Romero De Torres?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja djela Julio Romero De Torres privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Nun - Majka0000000010010000
La siesta00000000000900
Poema de Córdoba 400000000000100
Esperando los Reyes000000000000
Alegrías000000000000
La chiquita piconera0000000002000100
Familia Basabe000000000000
Sketch of the Poem of Cordo…000000000000
Tristeza Andaluza (also kno…00000000010000
Cante hondo0000000001001000

Koji uređaji su ljudi koristili za gledanje Julio Romero De Torres?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
telefoni2.60053,1%
računala2.30046,9%

Na kojim jezicima ljudi prate Julio Romero De Torres?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Španjolski90075,0%
Njemački20016,7%
Japanski1008,3%

Koliko ljudi svakodnevno gleda Julio Romero De Torres i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Pon 21 Ruj.100
Uto 22 Ruj.0
Sri 23 Ruj.100
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.100
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.300
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.200
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.200
Sri 7 Lis.100
Čet 8 Lis.100
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis. (prognoza)100
Uto 13 Lis. (prognoza)100
Sri 14 Lis. (prognoza)300
Čet 15 Lis. (prognoza)100
Pet 16 Lis. (prognoza)100
Sub 17 Lis. (prognoza)100
Ned 18 Lis. (prognoza)100
Pon 19 Lis. (prognoza)100
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)300
Čet 22 Lis. (prognoza)100
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)100
Sri 28 Lis. (prognoza)300
Čet 29 Lis. (prognoza)100
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)100

Pitanja o Julio Romero De Torres

Koji radovi umjetnika Julio Romero De Torres privlače najviše pažnje?

La siesta, s 1.400 posjeta (30% svih pregleda za Julio Romero De Torres). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko ljudi gleda Julio Romero De Torres na OriginalUniqueArt.com?

4.900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.500 na stranici umjetnika i 3.400 na pojedinačnim djelima.

Na kojim uređajima ljudi gledaju Julio Romero De Torres?

Ljudi gledaju Julio Romero De Torres na telefoni (53%) i računala (47%); telefoni čine 53% posjeta.

Koje vrste djela Julio Romero De Torres ljudi preferiraju?

Mirno i spokojno (Emocionalni ton): 78% posjeta, nasuprot 0% kataloga.