Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Chu Teh-Chun na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Chu Teh-Chun: publika na prvi pogled
Les brumes du passÉ privlači najviše pažnje: 900 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 33% svih pregleda umjetnika Chu Teh-Chun na OriginalUniqueArt.com. Prate Plus loin i Une obscure clartÉ 2. Chu Teh-Chun je privukao 2.300 posjeta: 1.200 na stranici umjetnika i 1.100 na pojedinačnim djelima. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 1.700 posjeta. Publika naginje prema Izjava (Kontrast): 48% posjeta, za 18% umjetnikovog kataloga.
10 djela umjetnika Chu Teh-Chun koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika Chu Teh-Chun koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
-
1
Les brumes du passÉ
900 posjeta · 33,3%
-
2
Plus loin
700 posjeta · 25,9%
-
3
Une obscure clartÉ 2
200 posjeta · 7,4%
-
4
Résonance des Lumières A
100 posjeta · 3,7%
-
5
Les Premiers Rayons
100 posjeta · 3,7%
-
6
Rouge flottant
100 posjeta · 3,7%
-
7
ComplexitÉ hivernale
100 posjeta · 3,7%
-
8
No. 206
100 posjeta · 3,7%
-
9
No.78
100 posjeta · 3,7%
-
10
Composition No. 19 Lumière obscure (Composition No. 19 Obscure Light)
100 posjeta · 3,7%
Koliko ljudi gleda Chu Teh-Chun svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 700 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 500 | 100 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Chu Teh-Chun?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Chu Teh-Chun?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 28,9% | 40,7% |
| Meka sjena | 36,8% | 40,7% |
| Blaga luminancija | 26,3% | 11,1% |
| Svijetla ravnoteža | 5,3% | 3,7% |
| Sjajan | 2,6% | 3,7% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 31,6% | 14,8% |
| Suptilne boje | 21,1% | 18,5% |
| Uravnotežena mekoća | 31,6% | 37,0% |
| Jasna prisutnost boja | 15,8% | 29,6% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 50,0% | 33,3% |
| Tamni tonovi | 34,6% | 53,3% |
| Neutralne boje | 11,5% | 6,7% |
| Monokromatsko | 3,9% | 6,7% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 31,6% | 18,5% |
| Uravnoteženo | 44,7% | 51,8% |
| Živopisno | 23,7% | 29,6% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,5% | 11,1% |
| Nježan | 23,7% | 7,4% |
| Uravnotežen | 23,7% | 29,6% |
| Upečatljiv | 23,7% | 3,7% |
| Izjava | 18,4% | 48,1% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 34,2% | 48,1% |
| Nježno umiješana paleta | 5,3% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 7,9% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 42,1% | 22,2% |
| Ujednačena paleta boja | 10,5% | 29,6% |
Koja djela Chu Teh-Chun privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plus loin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Vu en songe (Dream Scene) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les brumes du passÉ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Before Memories | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Optimisme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition No. 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Printemps Hivernal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 537 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lueurs Graves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima ljudi prate Chu Teh-Chun?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 200 | 50,0% |
| Francuski | 100 | 25,0% |
| Talijanski | 100 | 25,0% |
Koliko ljudi svakodnevno gleda Chu Teh-Chun i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 300 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 100 |
| Pon 26 Lis. | 200 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 200 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Chu Teh-Chun
Koji radovi umjetnika Chu Teh-Chun privlače najviše pažnje?
- Les brumes du passÉ, s 900 posjeta (33% svih pregleda za Chu Teh-Chun). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko ljudi gleda Chu Teh-Chun na OriginalUniqueArt.com?
- 2.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.200 na stranici umjetnika i 1.100 na pojedinačnim djelima.
Koje vrste djela Chu Teh-Chun ljudi preferiraju?
- Izjava (Kontrast): 48% posjeta, nasuprot 18% kataloga.