Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Chiura Obata na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Chiura Obata: publika na prvi pogled
Rainbow Falls, Inyo National Forest privlači najviše pažnje: 200 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 22% svih pregleda umjetnika Chiura Obata na OriginalUniqueArt.com. Prate Sundown at Tioga, Tioga Peak i Struggle, Trail to Johnson Peak. Chiura Obata je privukao 1.200 posjeta: 300 na stranici umjetnika i 900 na pojedinačnim djelima. Manje posjetitelja u posljednje vrijeme: broj posjeta opao je za 50% u odnosu na razdoblje od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 900 posjeta. Publika naginje prema Neutralne boje (Paleta boja): 100% posjeta, za 43% umjetnikovog kataloga.
8 djela umjetnika Chiura Obata koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 8 djela umjetnika Chiura Obata koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
-
1
Rainbow Falls, Inyo National Forest, 1930
200 posjeta · 22,2%
-
2
Sundown at Tioga, Tioga Peak, 1930
100 posjeta · 11,1%
-
3
Struggle, Trail to Johnson Peak, 1930
100 posjeta · 11,1%
-
4
Before Thunderstorm, Tuolumne Meadows, 1930
100 posjeta · 11,1%
-
5
Morning At Mono Lake, 1930
100 posjeta · 11,1%
-
6
Evening at Carl Inn, 1930
100 posjeta · 11,1%
-
7
Evening at Carl Inn (progressive proof No.9), 1930
100 posjeta · 11,1%
-
8
El Capitán, 1931
100 posjeta · 11,1%
Koliko ljudi gleda Chiura Obata svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 600 |
| Kol. 2026 | 0 | 200 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Chiura Obata?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Chiura Obata?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 8,1% | 11,1% |
| Meka sjena | 21,6% | 22,2% |
| Blaga luminancija | 51,3% | 44,4% |
| Svijetla ravnoteža | 18,9% | 22,2% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 32,4% | 22,2% |
| Suptilne boje | 46,0% | 55,6% |
| Uravnotežena mekoća | 21,6% | 22,2% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 42,9% | 100,0% |
| Zemljani tonovi | 47,6% | 0,0% |
| Tamni tonovi | 4,8% | 0,0% |
| Monokromatsko | 4,8% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 18,9% | 22,2% |
| Uravnoteženo | 78,4% | 77,8% |
| Živopisno | 2,7% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 5,4% | 0,0% |
| Nježan | 18,9% | 0,0% |
| Uravnotežen | 24,3% | 55,6% |
| Upečatljiv | 27,0% | 22,2% |
| Izjava | 24,3% | 22,2% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 40,5% | 66,7% |
| Nježno umiješana paleta | 5,4% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 10,8% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 18,9% | 22,2% |
| Ujednačena paleta boja | 24,3% | 11,1% |
Koja djela Chiura Obata privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled print sleeve with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mono Crater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Life and Death, Porcupine F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence, Last Twilight on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merced River, Yosemite Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before Thunderstorm, Tuolum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening at Carl Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sundown at Tioga, Tioga Peak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Evening Glow at Mono Lake,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruin Of Old Tioga Mine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima ljudi prate Chiura Obata?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Ukrajinski | 100 | 100,0% |
Koliko ljudi svakodnevno gleda Chiura Obata i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 100 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 100 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 100 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Chiura Obata
Koji radovi umjetnika Chiura Obata privlače najviše pažnje?
- Rainbow Falls, Inyo National Forest, s 200 posjeta (22% svih pregleda za Chiura Obata). Gornja lista rangiranja sadrži 8 djela.
Koliko ljudi gleda Chiura Obata na OriginalUniqueArt.com?
- 1.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 300 na stranici umjetnika i 900 na pojedinačnim djelima.
Koje vrste djela Chiura Obata ljudi preferiraju?
- Neutralne boje (Paleta boja): 100% posjeta, nasuprot 43% kataloga.