Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Charles-André Van Loo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Charles-André Van Loo: ključne figure
Najgledanije djelo je ENEE PORTANT ANCHISE: 1.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 8% ukupnog broja pregleda umjetnika Charles-André Van Loo. A zatim Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda i Mademoiselle Clairon as Medea (study). Ukupno 14.900 posjeta: 3.600 na stranici umjetnika, 11.300 na djelima. Publika raste: 256% više posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 7.900 posjeta. Podjela publike prema uređajima: računala (77%),telefoni (15%) i tableti (8%). Jedan stil se izdvaja: Romantičan (Emocionalni ton) privlači 39% posjeta uz samo 13% kataloga.
Charles-André Van Loo: 10 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 10 djela umjetnika Charles-André Van Loo najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
Kako se publika Charles-André Van Loo mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
300
Srp. 2026
1.200
6.700
Kol. 2026
1.100
1.400
Ruj. 2026
300
600
Lis. 2026
900
2.300
Kako su se djela umjetnika Charles-André Van Loo promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Charles-André Van Loo?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Elegantno
43,5%
59,5%
Dramatičnost
34,8%
26,2%
Luksuzno
0,0%
8,3%
Romantičan
0,0%
4,8%
Eterično
13,0%
0,0%
Klasično
4,3%
1,2%
Razigranost
4,3%
0,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Romantičan
13,0%
39,3%
Dramatičan
26,1%
29,8%
Melanholičan
8,7%
9,5%
Mirno i spokojno
8,7%
4,8%
Reflektivan
8,7%
4,8%
Duhovni
8,7%
3,6%
Nostalgičan
4,3%
3,6%
Radosno
4,3%
2,4%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
24,0%
35,6%
Meka sjena
32,0%
27,4%
Blaga luminancija
30,0%
29,4%
Svijetla ravnoteža
8,0%
5,5%
Sjajan
6,0%
2,1%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
14,0%
12,3%
Suptilne boje
46,0%
50,0%
Uravnotežena mekoća
32,0%
31,5%
Jasna prisutnost boja
8,0%
6,2%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
73,8%
82,5%
Neutralne boje
14,3%
10,2%
Tamni tonovi
4,8%
5,8%
Monokromatsko
4,8%
0,7%
Pastelne boje
2,4%
0,7%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
26,0%
39,0%
Uravnoteženo
64,0%
53,4%
Živopisno
10,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
30,0%
16,4%
Nježan
8,0%
11,6%
Uravnotežen
14,0%
21,2%
Upečatljiv
18,0%
14,4%
Izjava
30,0%
36,3%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
10,0%
10,3%
Nježno umiješana paleta
6,0%
8,9%
Uravnotežena harmonija
18,0%
12,3%
Snažna jedinstvenost boja
34,0%
47,3%
Ujednačena paleta boja
32,0%
21,2%
Kako se najgledanija djela umjetnika Charles-André Van Loo uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoni, tableti ili računala: gdje je Charles-André Van Loo gledan/a?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
11.500
77,2%
telefoni
2.200
14,8%
tableti
1.200
8,1%
Kojim jezicima govori publika umjetnika Charles-André Van Loo?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Francuski
300
37,5%
Engleski
200
25,0%
Talijanski
100
12,5%
Koreanski
100
12,5%
Ruski
100
12,5%
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Charles-André Van Loo i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
Dan
Broj posjeta
Uto 13 Lis.
500
Sri 14 Lis.
0
Čet 15 Lis.
100
Pet 16 Lis.
100
Sub 17 Lis.
0
Ned 18 Lis.
0
Pon 19 Lis.
100
Uto 20 Lis.
0
Sri 21 Lis.
300
Čet 22 Lis.
0
Pet 23 Lis.
500
Sub 24 Lis.
100
Ned 25 Lis.
200
Pon 26 Lis.
100
Uto 27 Lis.
1.300
Sri 28 Lis.
0
Čet 29 Lis.
400
Pet 30 Lis.
0
Sub 31 Lis.
0
Ned 1 Stu.
0
Pon 2 Stu.
0
Uto 3 Stu. (prognoza)
1.000
Sri 4 Stu. (prognoza)
200
Čet 5 Stu. (prognoza)
300
Pet 6 Stu. (prognoza)
300
Sub 7 Stu. (prognoza)
100
Ned 8 Stu. (prognoza)
100
Pon 9 Stu. (prognoza)
100
Uto 10 Stu. (prognoza)
1.200
Sri 11 Stu. (prognoza)
200
Čet 12 Stu. (prognoza)
300
Pet 13 Stu. (prognoza)
400
Sub 14 Stu. (prognoza)
100
Ned 15 Stu. (prognoza)
100
Pon 16 Stu. (prognoza)
100
Uto 17 Stu. (prognoza)
1.300
Sri 18 Stu. (prognoza)
200
Čet 19 Stu. (prognoza)
400
Pet 20 Stu. (prognoza)
400
Sub 21 Stu. (prognoza)
100
Ned 22 Stu. (prognoza)
100
Pon 23 Stu. (prognoza)
100
Charles-André Van Loo: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Charles-André Van Loo?
ENEE PORTANT ANCHISE: 1.100 posjeta, što je 8% ukupnog broja pregleda za Charles-André Van Loo. Lista se proteže do 10. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Charles-André Van Loo?
14.900 u posljednjih dvanaest mjeseci (3.600 na stranici umjetnika, 11.300 na djelima).
Gledaju li ljudi Charles-André Van Loo na mobitelu ili na računalu?
Na oba: računala (77%),telefoni (15%) i tableti (8%); računala vodi s 77%.
Preferira li publika određeni vrsta djela Charles-André Van Loo?
Da, Romantičan (Emocionalni ton): 39% posjeta za 13% kataloga.