Beatrice Kreloff Pogled na djelo

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Beatrice Kreloff na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Beatrice Kreloff: što pokazuje godina posjeta

Figure 13 je najgledanije djelo: 200 posjeta u godini, što iznosi 33% ukupne pažnje posvećene umjetniku Beatrice Kreloff. Nakon toga slijedi Figure 8 i Figure 17. Stranica umjetnika primila je 400 posjeta, a djela 600: ukupno 1.000 posjeta. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 900 posjeta. Preferiraju Sjajan (Luminancija): 33% posjeta nasuprot 8% kataloga.

5 najgledanijih djela umjetnika Beatrice Kreloff

Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Beatrice Kreloff.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 posjeta · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 posjeta · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 posjeta · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 posjeta · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 posjeta · 16,7%

Kada ljudi posjećuju stranicu Beatrice Kreloff?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260100
Srp. 2026400500
Kol. 202600
Ruj. 202600

Kada su djela umjetnika Beatrice Kreloff izložena?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najgledaniji radovi umjetnika Beatrice Kreloff, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Na kojim jezicima se prati Beatrice Kreloff?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliko dnevno posjeta ima Beatrice Kreloff i što je sljedeće?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0

Što ljudi pitaju o Beatrice Kreloff

Koji je rad umjetnika Beatrice Kreloff najposjećeniji?

Prvo je Figure 13, s 200 posjeta, što iznosi 33% pregleda. Iznad su rangirana 5 djela.

Kolika je publika Beatrice Kreloff na OriginalUniqueArt.com?

1.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 400 posjeta stranici umjetnika, 600 posjeta djelima.

Koji se radovi umjetnika Beatrice Kreloff podudaraju sa smakom posjetitelja?

Radovi opisani kao Sjajan (Luminancija) čine 33% posjeta za 8% kataloga.