Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Bartolomé Esteban Murillo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Bartolomé Esteban Murillo: što pokazuje godina posjeta
Immaculate Conception of Soult je najgledanije djelo: 1.800 posjeta u godini, što iznosi 5% ukupne pažnje posvećene umjetniku Bartolomé Esteban Murillo. Nakon toga slijedi the immaculate conception i The Assumption of the Virgin. Stranica umjetnika primila je 3.600 posjeta, a djela 30.500: ukupno 34.100 posjeta. Pažnja je porasla za 2% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 22.800 posjeta. Posjetitelji čitaju na Francuski (38%),Španjolski (28%) i Engleski (6%). Posjetitelji gledaju na računala (78%),telefoni (21%) i tableti (1%). Preferiraju Eterično (Atmosfera): 42% posjeta nasuprot 20% kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Bartolomé Esteban Murillo
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Bartolomé Esteban Murillo.
Kada ljudi posjećuju stranicu Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Lis. 2025
0
0
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
700
Srp. 2026
1.100
21.700
Kol. 2026
100
5.100
Ruj. 2026
2.300
3.000
Kada su djela umjetnika Bartolomé Esteban Murillo izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Eterično
20,0%
42,5%
Dramatičnost
40,0%
20,7%
Serenitet
0,0%
11,4%
Mirnoća
13,3%
6,2%
Elegantno
13,3%
5,7%
Nadahnjujuće
6,7%
5,2%
Romantičan
0,0%
3,6%
Mistično
0,0%
2,1%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Duhovni
46,7%
63,7%
Reflektivan
20,0%
9,3%
Spokojno
6,7%
7,8%
Dramatičan
0,0%
3,6%
Mirno i spokojno
6,7%
2,6%
Eterično
0,0%
2,6%
Melanholičan
0,0%
2,6%
Nostalgičan
0,0%
2,6%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
50,0%
47,5%
Meka sjena
34,0%
33,7%
Blaga luminancija
12,0%
15,8%
Svijetla ravnoteža
2,0%
2,9%
Sjajan
2,0%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
30,0%
27,6%
Suptilne boje
38,0%
34,3%
Uravnotežena mekoća
22,0%
28,1%
Jasna prisutnost boja
10,0%
10,0%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
78,6%
83,9%
Tamni tonovi
14,3%
12,5%
Neutralne boje
7,1%
3,2%
Monokromatsko
0,0%
0,3%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
44,0%
38,7%
Uravnoteženo
50,0%
53,4%
Živopisno
6,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
10,0%
3,2%
Nježan
22,0%
13,5%
Uravnotežen
8,0%
9,1%
Upečatljiv
20,0%
22,6%
Izjava
40,0%
51,6%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
4,0%
6,7%
Nježno umiješana paleta
6,0%
5,0%
Uravnotežena harmonija
12,0%
12,9%
Snažna jedinstvenost boja
58,0%
57,5%
Ujednačena paleta boja
20,0%
17,9%
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Bartolomé Esteban Murillo, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
Ujelo
Lis. 2025
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Povratak izgubljenog sina
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Kakva je podjela publike Bartolomé Esteban Murillo prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
26.500
77,7%
telefoni
7.100
20,8%
tableti
500
1,5%
Na kojim jezicima se prati Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Francuski
1.200
37,5%
Španjolski
900
28,1%
Engleski
200
6,2%
Mađarski
200
6,2%
Talijanski
200
6,2%
Slovački
200
6,2%
Portugalski
100
3,1%
Ruski
100
3,1%
Švedski
100
3,1%
Koliko dnevno posjeta ima Bartolomé Esteban Murillo i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
Dan
Broj posjeta
Ned 27 Ruj.
300
Pon 28 Ruj.
900
Uto 29 Ruj.
300
Sri 30 Ruj.
400
Čet 1 Lis.
900
Pet 2 Lis.
100
Sub 3 Lis.
400
Ned 4 Lis.
300
Pon 5 Lis.
400
Uto 6 Lis.
900
Sri 7 Lis.
600
Čet 8 Lis.
400
Pet 9 Lis.
100
Sub 10 Lis.
0
Ned 11 Lis.
700
Pon 12 Lis.
0
Uto 13 Lis.
800
Sri 14 Lis.
300
Čet 15 Lis.
600
Pet 16 Lis.
700
Sub 17 Lis.
800
Ned 18 Lis. (prognoza)
500
Pon 19 Lis. (prognoza)
500
Uto 20 Lis. (prognoza)
800
Sri 21 Lis. (prognoza)
500
Čet 22 Lis. (prognoza)
800
Pet 23 Lis. (prognoza)
400
Sub 24 Lis. (prognoza)
500
Ned 25 Lis. (prognoza)
600
Pon 26 Lis. (prognoza)
600
Uto 27 Lis. (prognoza)
900
Sri 28 Lis. (prognoza)
600
Čet 29 Lis. (prognoza)
800
Pet 30 Lis. (prognoza)
400
Sub 31 Lis. (prognoza)
500
Ned 1 Stu. (prognoza)
600
Pon 2 Stu. (prognoza)
600
Uto 3 Stu. (prognoza)
900
Sri 4 Stu. (prognoza)
600
Čet 5 Stu. (prognoza)
900
Pet 6 Stu. (prognoza)
400
Sub 7 Stu. (prognoza)
600
Što ljudi pitaju o Bartolomé Esteban Murillo
Koji je rad umjetnika Bartolomé Esteban Murillo najposjećeniji?
Prvo je Immaculate Conception of Soult, s 1.800 posjeta, što iznosi 5% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.
Kolika je publika Bartolomé Esteban Murillo na OriginalUniqueArt.com?
34.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 3.600 posjeta stranici umjetnika, 30.500 posjeta djelima.
S kojim uređajima dolazi publika Bartolomé Esteban Murillo?
Publika dolazi putem računala (78%),telefoni (21%) i tableti (1%); računala donosi 78% posjeta.
Kojim jezicima govore pratioci umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Francuski (38%),Španjolski (28%) i Engleski (6%); Francuski pokriva 38%.
Koji se radovi umjetnika Bartolomé Esteban Murillo podudaraju sa smakom posjetitelja?
Radovi opisani kao Eterično (Atmosfera) čine 42% posjeta za 20% kataloga.