Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Bartolomé Esteban Murillo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Bartolomé Esteban Murillo: što pokazuje godina posjeta
Bezgrešno začeće Soult je najgledanije djelo: 2.200 posjeta u godini, što iznosi 4% ukupne pažnje posvećene umjetniku Bartolomé Esteban Murillo. Nakon toga slijedi the immaculate conception i The Assumption of the Virgin. Stranica umjetnika primila je 7.800 posjeta, a djela 37.900: ukupno 45.700 posjeta. Pažnja je porasla za 119% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 22.800 posjeta. Posjetitelji čitaju na Španjolski (34%),Francuski (17%) i Engleski (10%). Posjetitelji dolaze iz Sjedinjene Američke Države (29%),Francuska (17%) i Brazil (5%). Posjetitelji gledaju na računala (70%),telefoni (28%) i tableti (2%). Preferiraju Duhovni (Emocionalni ton): 57% posjeta nasuprot 35% kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Bartolomé Esteban Murillo
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Bartolomé Esteban Murillo.
Kada ljudi posjećuju stranicu Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
700
Srp. 2026
1.100
21.700
Kol. 2026
100
5.100
Ruj. 2026
2.300
3.000
Lis. 2026
4.200
7.400
Kada su djela umjetnika Bartolomé Esteban Murillo izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Eterično
30,0%
39,0%
Dramatičnost
10,0%
19,9%
Serenitet
10,0%
9,7%
Romantičan
15,0%
7,5%
Nadahnjujuće
5,0%
7,2%
Mirnoća
5,0%
5,2%
Elegantno
0,0%
3,6%
Mistično
15,0%
2,8%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Duhovni
35,0%
57,5%
Utopljujuće i utješno
5,0%
7,7%
Reflektivan
10,0%
6,9%
Melanholičan
5,0%
5,8%
Spokojno
0,0%
6,1%
Romantičan
25,0%
3,6%
Mirno i spokojno
5,0%
2,8%
Nostalgičan
0,0%
3,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
48,0%
49,9%
Meka sjena
34,0%
34,4%
Blaga luminancija
8,0%
13,7%
Svijetla ravnoteža
8,0%
2,0%
Sjajan
2,0%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
46,0%
24,7%
Suptilne boje
24,0%
32,9%
Uravnotežena mekoća
26,0%
30,9%
Jasna prisutnost boja
4,0%
11,5%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
76,7%
83,9%
Tamni tonovi
9,3%
13,7%
Neutralne boje
9,3%
2,2%
Monokromatsko
4,7%
0,2%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
52,0%
36,6%
Uravnoteženo
42,0%
57,1%
Živopisno
6,0%
6,3%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
6,0%
2,2%
Nježan
22,0%
12,7%
Uravnotežen
8,0%
9,6%
Upečatljiv
24,0%
26,4%
Izjava
40,0%
49,1%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
8,0%
5,1%
Nježno umiješana paleta
2,0%
4,7%
Uravnotežena harmonija
10,0%
14,5%
Snažna jedinstvenost boja
66,0%
57,1%
Ujednačena paleta boja
14,0%
18,6%
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Bartolomé Esteban Murillo, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
Bezgrešno začeće Soult
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
100
Dvoje djece kako jedu luben…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
300
Dvije žene na prozoru
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
200
Mladi prosjak
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
500
Objavljenje
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
200
The Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
the immaculate conception
0
0
0
0
0
0
0
200
500
700
100
300
The last supper
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
200
Saint Francis Receiving the…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
Immaculate Conception
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Kakva je podjela publike Bartolomé Esteban Murillo prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
31.800
69,6%
telefoni
13.000
28,4%
tableti
900
2,0%
Na kojim jezicima se prati Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Španjolski
1.400
34,1%
Francuski
700
17,1%
Engleski
400
9,8%
Japanski
200
4,9%
Portugalski
200
4,9%
Slovački
200
4,9%
Turski
200
4,9%
Unesite ispravnu IPv4 adresu.
100
2,4%
Češki
100
2,4%
Mađarski
100
2,4%
Koliko dnevno posjeta ima Bartolomé Esteban Murillo i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
Dan
Broj posjeta
Pet 16 Lis.
600
Sub 17 Lis.
800
Ned 18 Lis.
600
Pon 19 Lis.
500
Uto 20 Lis.
900
Sri 21 Lis.
1.300
Čet 22 Lis.
800
Pet 23 Lis.
1.200
Sub 24 Lis.
1.200
Ned 25 Lis.
600
Pon 26 Lis.
1.300
Uto 27 Lis.
600
Sri 28 Lis.
700
Čet 29 Lis.
500
Pet 30 Lis.
1.100
Sub 31 Lis.
200
Ned 1 Stu.
200
Pon 2 Stu.
100
Uto 3 Stu.
1.600
Sri 4 Stu.
2.000
Čet 5 Stu.
1.100
Pet 6 Stu. (prognoza)
1.100
Sub 7 Stu. (prognoza)
800
Ned 8 Stu. (prognoza)
500
Pon 9 Stu. (prognoza)
700
Uto 10 Stu. (prognoza)
1.100
Sri 11 Stu. (prognoza)
1.500
Čet 12 Stu. (prognoza)
900
Pet 13 Stu. (prognoza)
1.100
Sub 14 Stu. (prognoza)
900
Ned 15 Stu. (prognoza)
500
Pon 16 Stu. (prognoza)
700
Uto 17 Stu. (prognoza)
1.200
Sri 18 Stu. (prognoza)
1.500
Čet 19 Stu. (prognoza)
900
Pet 20 Stu. (prognoza)
1.200
Sub 21 Stu. (prognoza)
900
Ned 22 Stu. (prognoza)
600
Pon 23 Stu. (prognoza)
800
Uto 24 Stu. (prognoza)
1.200
Sri 25 Stu. (prognoza)
1.600
Čet 26 Stu. (prognoza)
1.000
Što ljudi pitaju o Bartolomé Esteban Murillo
Koji je rad umjetnika Bartolomé Esteban Murillo najposjećeniji?
Prvo je Bezgrešno začeće Soult, s 2.200 posjeta, što iznosi 4% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.
Kolika je publika Bartolomé Esteban Murillo na OriginalUniqueArt.com?
45.700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 7.800 posjeta stranici umjetnika, 37.900 posjeta djelima.
S kojim uređajima dolazi publika Bartolomé Esteban Murillo?
Publika dolazi putem računala (70%),telefoni (28%) i tableti (2%); računala donosi 70% posjeta.
Kojim jezicima govore pratioci umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Španjolski (34%),Francuski (17%) i Engleski (10%); Španjolski pokriva 34%.
Koji se radovi umjetnika Bartolomé Esteban Murillo podudaraju sa smakom posjetitelja?
Radovi opisani kao Duhovni (Emocionalni ton) čine 57% posjeta za 35% kataloga.