Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Bartholomeus van Hove na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Bartholomeus van Hove: ključne figure
Najgledanije djelo je View of a riverside dutch town: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 22% ukupnog broja pregleda umjetnika Bartholomeus van Hove. A zatim A village square with villagers conversing under trees i Fantasy Cityscape. Ukupno 900 posjeta: 0 na stranici umjetnika, 900 na djelima. Peak mjesec: Srp. 2026 s 900 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Neutralne boje (Paleta boja) privlači 62% posjeta uz samo 34% kataloga.
Bartholomeus van Hove: 8 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 8 djela umjetnika Bartholomeus van Hove najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
View of a riverside dutch town
200 posjeta · 22,2%
-
2
A village square with villagers conversing under trees
100 posjeta · 11,1%
-
3
Fantasy Cityscape
100 posjeta · 11,1%
-
4
The Old Women And Children Home At The Spui, The Hague
100 posjeta · 11,1%
-
5
Church Interior
100 posjeta · 11,1%
-
6
The Spui In The Hague
100 posjeta · 11,1%
-
7
The Old Women And Children Home At The Spui
100 posjeta · 11,1%
-
8
De Oude Gracht In Utrecht
100 posjeta · 11,1%
Kako se publika Bartholomeus van Hove mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 0 | 900 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Kako su se djela umjetnika Bartholomeus van Hove promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Bartholomeus van Hove?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 19,4% | 0,0% |
| Meka sjena | 16,7% | 22,2% |
| Blaga luminancija | 52,8% | 77,8% |
| Svijetla ravnoteža | 8,3% | 0,0% |
| Sjajan | 2,8% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 38,9% | 22,2% |
| Suptilne boje | 41,7% | 55,6% |
| Uravnotežena mekoća | 11,1% | 22,2% |
| Jasna prisutnost boja | 8,3% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 59,4% | 37,5% |
| Neutralne boje | 34,4% | 62,5% |
| Tamni tonovi | 6,2% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 41,7% | 22,2% |
| Uravnoteženo | 47,2% | 55,6% |
| Živopisno | 11,1% | 22,2% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 19,4% | 0,0% |
| Uravnotežen | 5,6% | 0,0% |
| Upečatljiv | 22,2% | 33,3% |
| Izjava | 52,8% | 66,7% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 13,9% | 22,2% |
| Nježno umiješana paleta | 8,3% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 16,7% | 11,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 25,0% | 44,4% |
| Ujednačena paleta boja | 36,1% | 22,2% |
Kako se najgledanija djela umjetnika Bartholomeus van Hove uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Utrecht, the Cloister of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cityscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Renaissance… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of a town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Deventer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Bakenesserkerk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children Playing On A Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A capricio view with figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Cityscape With Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kojim jezicima govori publika umjetnika Bartholomeus van Hove?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Bartholomeus van Hove i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 0 |
Bartholomeus van Hove: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Bartholomeus van Hove?
- View of a riverside dutch town: 200 posjeta, što je 22% ukupnog broja pregleda za Bartholomeus van Hove. Lista se proteže do 8. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Bartholomeus van Hove?
- 900 u posljednjih dvanaest mjeseci (0 na stranici umjetnika, 900 na djelima).
Preferira li publika određeni vrsta djela Bartholomeus van Hove?
- Da, Neutralne boje (Paleta boja): 62% posjeta za 34% kataloga.