Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Anton Mauve na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Anton Mauve: publika na prvi pogled
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 privlači najviše pažnje: 400 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 9% svih pregleda umjetnika Anton Mauve na OriginalUniqueArt.com. Prate Scheveningen i A Team and Pull-cart. Anton Mauve je privukao 5.200 posjeta: 1.100 na stranici umjetnika i 4.100 na pojedinačnim djelima. Svaki mjesec više posjetitelja: broj posjeta porastao je za 700% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 4.300 posjeta. Publika gleda na računala (83%),telefoni (12%) i tableti (6%). Publika naginje prema Melanholičan (Emocionalni ton): 100% posjeta, za 50% umjetnikovog kataloga.
10 djela umjetnika Anton Mauve koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika Anton Mauve koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Lis. 2025
0
0
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
0
0
Srp. 2026
400
3.900
Kol. 2026
0
100
Ruj. 2026
700
100
Koliko često se gledaju djela umjetnika Anton Mauve?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Anton Mauve?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Melanholičan
50,0%
100,0%
Turoban
25,0%
0,0%
Spokojno
25,0%
0,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
20,0%
11,4%
Meka sjena
20,0%
9,1%
Blaga luminancija
42,0%
45,5%
Svijetla ravnoteža
16,0%
29,5%
Sjajan
2,0%
4,5%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
32,0%
25,0%
Suptilne boje
36,0%
40,9%
Uravnotežena mekoća
28,0%
29,5%
Jasna prisutnost boja
4,0%
4,5%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
48,5%
44,4%
Neutralne boje
45,5%
47,2%
Tamni tonovi
3,0%
5,6%
Monokromatsko
3,0%
2,8%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
40,0%
38,6%
Uravnoteženo
52,0%
50,0%
Živopisno
8,0%
11,4%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
18,0%
6,8%
Nježan
16,0%
11,4%
Uravnotežen
10,0%
13,6%
Upečatljiv
32,0%
34,1%
Izjava
24,0%
34,1%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
14,0%
25,0%
Nježno umiješana paleta
4,0%
2,3%
Uravnotežena harmonija
0,0%
0,0%
Snažna jedinstvenost boja
30,0%
27,3%
Ujednačena paleta boja
52,0%
45,5%
Koja djela Anton Mauve privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
Ujelo
Lis. 2025
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Untitled (D2X6N7)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman from Laren with lamb
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Changing Pasture
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Ramassage du Goémon (Col…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
A Dutch Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A peasant woman by a barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Pieter Frederik…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Tow Path No.2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Twilight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paard, Anton Mauve, 1860 -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Koji uređaji su ljudi koristili za gledanje Anton Mauve?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
4.300
82,7%
telefoni
600
11,5%
tableti
300
5,8%
Na kojim jezicima ljudi prate Anton Mauve?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Japanski
500
50,0%
Talijanski
200
20,0%
Češki
100
10,0%
Finski
100
10,0%
Švedski
100
10,0%
Koliko ljudi svakodnevno gleda Anton Mauve i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
Dan
Broj posjeta
Čet 24 Ruj.
0
Pet 25 Ruj.
100
Sub 26 Ruj.
200
Ned 27 Ruj.
100
Pon 28 Ruj.
100
Uto 29 Ruj.
0
Sri 30 Ruj.
0
Čet 1 Lis.
0
Pet 2 Lis.
0
Sub 3 Lis.
0
Ned 4 Lis.
200
Pon 5 Lis.
0
Uto 6 Lis.
0
Sri 7 Lis.
0
Čet 8 Lis.
0
Pet 9 Lis.
0
Sub 10 Lis.
0
Ned 11 Lis.
100
Pon 12 Lis.
100
Uto 13 Lis.
100
Sri 14 Lis.
100
Čet 15 Lis. (prognoza)
0
Pet 16 Lis. (prognoza)
0
Sub 17 Lis. (prognoza)
100
Ned 18 Lis. (prognoza)
100
Pon 19 Lis. (prognoza)
100
Uto 20 Lis. (prognoza)
0
Sri 21 Lis. (prognoza)
0
Čet 22 Lis. (prognoza)
0
Pet 23 Lis. (prognoza)
0
Sub 24 Lis. (prognoza)
100
Ned 25 Lis. (prognoza)
100
Pon 26 Lis. (prognoza)
100
Uto 27 Lis. (prognoza)
0
Sri 28 Lis. (prognoza)
0
Čet 29 Lis. (prognoza)
0
Pet 30 Lis. (prognoza)
0
Sub 31 Lis. (prognoza)
100
Ned 1 Stu. (prognoza)
100
Pon 2 Stu. (prognoza)
100
Uto 3 Stu. (prognoza)
0
Sri 4 Stu. (prognoza)
0
Pitanja o Anton Mauve
Koji radovi umjetnika Anton Mauve privlače najviše pažnje?
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886, s 400 posjeta (9% svih pregleda za Anton Mauve). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko ljudi gleda Anton Mauve na OriginalUniqueArt.com?
5.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.100 na stranici umjetnika i 4.100 na pojedinačnim djelima.
Na kojim uređajima ljudi gledaju Anton Mauve?
Ljudi gledaju Anton Mauve na računala (83%),telefoni (12%) i tableti (6%); računala čine 83% posjeta.