Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Anish Kapoor na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Anish Kapoor: što pokazuje godina posjeta
Mother as Mountain je najgledanije djelo: 800 posjeta u godini, što iznosi 53% ukupne pažnje posvećene umjetniku Anish Kapoor. Nakon toga slijedi As if to Celebrate, I Discovered a Mountain Blooming with Red Flowers i Tall Tree & The Eye. Stranica umjetnika primila je 0 posjeta, a djela 400: ukupno 400 posjeta. Pažnja je porasla za 200% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Lis. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 300 posjeta. Preferiraju Uravnoteženo (Intenzitet boje): 67% posjeta nasuprot 25% kataloga.
5 najgledanijih djela umjetnika Anish Kapoor
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Anish Kapoor.
Kada ljudi posjećuju stranicu Anish Kapoor?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 0 | 0 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 0 | 300 |
Kada su djela umjetnika Anish Kapoor izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Anish Kapoor?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 12,5% | 13,3% |
| Svijetla ravnoteža | 87,5% | 86,7% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 37,5% | 6,7% |
| Suptilne boje | 12,5% | 13,3% |
| Uravnotežena mekoća | 12,5% | 53,3% |
| Jasna prisutnost boja | 25,0% | 20,0% |
| Živopisna boja | 12,5% | 6,7% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 62,5% | 73,3% |
| Zemljani tonovi | 25,0% | 20,0% |
| Živopisne | 12,5% | 6,7% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 37,5% | 6,7% |
| Uravnoteženo | 25,0% | 66,7% |
| Živopisno | 37,5% | 26,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 12,5% | 6,7% |
| Nježan | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 12,5% | 20,0% |
| Upečatljiv | 12,5% | 0,0% |
| Izjava | 62,5% | 73,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 25,0% | 13,3% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 73,3% |
| Ujednačena paleta boja | 25,0% | 13,3% |
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Anish Kapoor, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tall Tree & The Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| As if to Celebrate, I Disco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Secret Places | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother as Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ishi’s Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Widow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se prati Anish Kapoor?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Španjolski | 100 | 100,0% |
Koliko dnevno posjeta ima Anish Kapoor i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 200 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 100 |
| Ned 25 Lis. | 100 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 300 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 100 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Anish Kapoor
Koji je rad umjetnika Anish Kapoor najposjećeniji?
- Prvo je Mother as Mountain, s 800 posjeta, što iznosi 53% pregleda. Iznad su rangirana 5 djela.
Kolika je publika Anish Kapoor na OriginalUniqueArt.com?
- 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 0 posjeta stranici umjetnika, 400 posjeta djelima.
Koji se radovi umjetnika Anish Kapoor podudaraju sa smakom posjetitelja?
- Radovi opisani kao Uravnoteženo (Intenzitet boje) čine 67% posjeta za 25% kataloga.