Allen Spatz Tko vas gleda

1948 – 1980

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Allen Spatz na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Allen Spatz: publika na prvi pogled

Nelson Gonzalez and Yomo Toro privlači najviše pažnje: 100 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 17% svih pregleda umjetnika Allen Spatz na OriginalUniqueArt.com. Prate Johnny Pacheco i Cachao on bass 1. Allen Spatz je privukao 800 posjeta: 200 na stranici umjetnika i 600 na pojedinačnim djelima. Manje posjetitelja u posljednje vrijeme: broj posjeta opao je za 100% u odnosu na razdoblje od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 600 posjeta. Publika naginje prema Meka sjena (Luminancija): 83% posjeta, za 44% umjetnikovog kataloga.

6 djela umjetnika Allen Spatz koja privlače najviše pogleda

Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 6 djela umjetnika Allen Spatz koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 posjeta · 16,7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 posjeta · 16,7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 posjeta · 16,7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 posjeta · 16,7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 posjeta · 16,7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 posjeta · 16,7%

Koliko ljudi gleda Allen Spatz svakog mjeseca?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260100
Srp. 2026100500
Kol. 20261000
Ruj. 202600

Koliko često se gledaju djela umjetnika Allen Spatz?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja djela Allen Spatz privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

Na kojim jezicima ljudi prate Allen Spatz?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski200100,0%

Koliko ljudi svakodnevno gleda Allen Spatz i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)200
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)200
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0

Pitanja o Allen Spatz

Koji radovi umjetnika Allen Spatz privlače najviše pažnje?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro, s 100 posjeta (17% svih pregleda za Allen Spatz). Gornja lista rangiranja sadrži 6 djela.

Koliko ljudi gleda Allen Spatz na OriginalUniqueArt.com?

800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 na stranici umjetnika i 600 na pojedinačnim djelima.

Koje vrste djela Allen Spatz ljudi preferiraju?

Meka sjena (Luminancija): 83% posjeta, nasuprot 44% kataloga.