Alfio Giuffrida Tko vas gleda

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Alfio Giuffrida na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Alfio Giuffrida: publika na prvi pogled

Natura Exp22 privlači najviše pažnje: 200 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 20% svih pregleda umjetnika Alfio Giuffrida na OriginalUniqueArt.com. Prate BONSAI Exp4 i Round Plants Exp14. Alfio Giuffrida je privukao 1.600 posjeta: 800 na stranici umjetnika i 800 na pojedinačnim djelima. Svaki mjesec više posjetitelja: broj posjeta porastao je za 100% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 700 posjeta. Publika naginje prema Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 40% posjeta, za 17% umjetnikovog kataloga.

9 djela umjetnika Alfio Giuffrida koja privlače najviše pogleda

Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 9 djela umjetnika Alfio Giuffrida koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 posjeta · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 posjeta · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 posjeta · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 posjeta · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 posjeta · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 posjeta · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 posjeta · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 posjeta · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 posjeta · 10,0%

Koliko ljudi gleda Alfio Giuffrida svakog mjeseca?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20260700
Kol. 20263000
Ruj. 2026500100

Koliko često se gledaju djela umjetnika Alfio Giuffrida?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koja djela Alfio Giuffrida privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

Na kojim jezicima ljudi prate Alfio Giuffrida?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski300100,0%

Koliko ljudi svakodnevno gleda Alfio Giuffrida i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte brojke
DanBroj posjeta
Čet 8 Lis.100
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.200
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.100
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.100
Uto 20 Lis.100
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.0
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.0
Ned 25 Lis.0
Pon 26 Lis.0
Uto 27 Lis.0
Sri 28 Lis.0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)0
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)0
Čet 12 Stu. (prognoza)0
Pet 13 Stu. (prognoza)0
Sub 14 Stu. (prognoza)0
Ned 15 Stu. (prognoza)0
Pon 16 Stu. (prognoza)0
Uto 17 Stu. (prognoza)0
Sri 18 Stu. (prognoza)0

Pitanja o Alfio Giuffrida

Koji radovi umjetnika Alfio Giuffrida privlače najviše pažnje?

Natura Exp22, s 200 posjeta (20% svih pregleda za Alfio Giuffrida). Gornja lista rangiranja sadrži 9 djela.

Koliko ljudi gleda Alfio Giuffrida na OriginalUniqueArt.com?

1.600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 800 na stranici umjetnika i 800 na pojedinačnim djelima.

Koje vrste djela Alfio Giuffrida ljudi preferiraju?

Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 40% posjeta, nasuprot 17% kataloga.