Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Yves Tanguy sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Yves Tanguy: yleisö yhdellä silmäyksellä
Indefinite Divisibility kerää eniten huomiota: 3 100 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 26% kaikista Yves Tanguy -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Slowly Toward The North ja Multiplicatiion of the Arcs Yves Tanguy keräsi yhteensä 19 500 käyntiä: 9 900 artistin sivulla ja 9 600 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 102% välillä Syy 2026 – Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Lok 2026, jolloin vierailuja oli 8 700. Yleisö lukee englanti (18%), ranska (17%) ja espanja (14%) kielellä. Yleisö seuraa Ranska (17%), Espanja (10%) ja Brasilia (7%) maista. Yleisö katsoo tietokoneet (59%), puhelimet (35%) ja tabletit (6%) -laitteilla. Yleisö suosii Neutraalit sävyt (Väripaletti): 92% käynneistä, mikä vastaa 64% artistin valikoimasta.
Yves Tanguy -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Yves Tanguy -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Indefinite Divisibility, 1942
3 100 käyntiä · 25,8%
-
2
Slowly Toward The North, 1942
2 200 käyntiä · 18,3%
-
3
Multiplicatiion of the Arcs, 1954
1 700 käyntiä · 14,2%
-
4
Ribbonin Ylitys, 1932
1 500 käyntiä · 12,5%
-
5
Storm(Black Landscape), 1926
800 käyntiä · 6,7%
-
6
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 käyntiä · 4,2%
-
7
Nimetön, 1926
400 käyntiä · 3,3%
-
8
Death Awaiting his Family, 1927
300 käyntiä · 2,5%
-
9
The Hostages, 1934
300 käyntiä · 2,5%
-
10
The Travelling Performers, 1926
200 käyntiä · 1,7%
Kuinka monta ihmistä katsoo Yves Tanguy -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 200 | 600 |
| Hei 2026 | 900 | 4 200 |
| Elo 2026 | 100 | 500 |
| Syy 2026 | 2 300 | 2 000 |
| Lok 2026 | 6 400 | 2 300 |
Kuinka usein Yves Tanguy -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Yves Tanguy -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 9,8% | 26,7% |
| Pehmeä varjo | 14,6% | 3,3% |
| Pehmeä valoisuus | 31,7% | 31,7% |
| Kirkas tasapaino | 29,3% | 36,7% |
| Valoisa | 14,6% | 1,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 65,8% | 66,7% |
| Hienovaraiset värit | 26,8% | 28,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 7,3% | 5,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 64,3% | 92,4% |
| Maanläheinen | 21,4% | 7,6% |
| Monokromaattinen | 10,7% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 3,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 56,1% | 60,8% |
| Tasapainoinen | 39,0% | 35,0% |
| Voimakas | 4,9% | 4,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 19,5% | 1,7% |
| Pehmeä | 19,5% | 30,8% |
| Tasapainoinen | 4,9% | 0,0% |
| Voimakas | 19,5% | 17,5% |
| Lausunto | 36,6% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 24,4% | 20,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 21,9% | 35,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,2% | 0,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 24,4% | 39,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 17,1% | 4,2% |
Mitkä Yves Tanguy teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ribbonin Ylitys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 | 700 |
| Multiplicatiion of the Arcs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 | 200 |
| Indefinite Divisibility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 300 | 100 | 500 | 500 |
| Slowly Toward The North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 | 200 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| Reply to Red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hostages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Phantoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Wind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Millä laitteilla ihmiset katsovat Yves Tanguy?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 11 500 | 59,0% |
| puhelimet | 6 900 | 35,4% |
| tabletit | 1 100 | 5,6% |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Yves Tanguy?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 1 200 | 18,5% |
| ranska | 1 100 | 16,9% |
| espanja | 900 | 13,8% |
| venäjä | 600 | 9,2% |
| saksa | 500 | 7,7% |
| italia | 400 | 6,2% |
| puola | 400 | 6,2% |
| portugali | 400 | 6,2% |
| tšekki | 300 | 4,6% |
| korea | 300 | 4,6% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Yves Tanguy -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 11 Lok | 300 |
| ma 12 Lok | 200 |
| ti 13 Lok | 200 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 200 |
| pe 16 Lok | 500 |
| la 17 Lok | 200 |
| su 18 Lok | 100 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 200 |
| ke 21 Lok | 700 |
| to 22 Lok | 600 |
| pe 23 Lok | 500 |
| la 24 Lok | 700 |
| su 25 Lok | 900 |
| ma 26 Lok | 300 |
| ti 27 Lok | 300 |
| ke 28 Lok | 800 |
| to 29 Lok | 600 |
| pe 30 Lok | 200 |
| la 31 Lok | 1 000 |
| su 1 Mar (ennuste) | 800 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 400 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 400 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 900 |
| to 5 Mar (ennuste) | 800 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 700 |
| la 7 Mar (ennuste) | 1 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 900 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 400 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 500 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 1 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 1 000 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 800 |
| la 14 Mar (ennuste) | 1 300 |
| su 15 Mar (ennuste) | 1 000 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 500 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 500 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 1 200 |
| to 19 Mar (ennuste) | 1 100 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 900 |
| la 21 Mar (ennuste) | 1 500 |
Kysymyksiä teoksesta Yves Tanguy
Mitkä Yves Tanguy teokset herättävät eniten huomiota?
- Indefinite Divisibility, jolla on 3 100 vierailua (26% kaikista Yves Tanguy -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Yves Tanguy -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 19 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 9 900 taiteilijan sivulla ja 9 600 yksittäisissä teoksissa.
Millä laitteilla ihmiset katsovat Yves Tanguy?
- Yves Tanguy -taiteilijaa seurataan tietokoneet (59%), puhelimet (35%) ja tabletit (6%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 59% käynneistä.
Millä kielillä ihmiset seuraavat Yves Tanguy?
- Kielellä englanti (18%), ranska (17%) ja espanja (14%). Suosituin kieli on englanti osuudella 18%.
Minkä tyyppisistä Yves Tanguy teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti): 92% käynneistä, kun taas 64% luettelosta.