Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa

Pinson Hall close ups 17 on katsotuin teos: 100 käyntikertaa vuodessa, mikä on 33% kaikesta Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Pinson Hall close ups 20 ja Pinson Hall close ups 12. Taiteilijan sivu sai 400 vierailua ja teokset 300: yhteensä 700 vierailua. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 700. He suosivat Seesteinen (Kontrasti): 33% käynneistä vasten 4% kokoelmaa.

Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijan 3 katsotuinta teosta

Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Pinson Hall close ups 17 1 Pinson Hall close ups 17, 2020 100 käyntiä · 33,3%
  2. Pinson Hall close ups 20 2 Pinson Hall close ups 20, 2020 100 käyntiä · 33,3%
  3. Pinson Hall close ups 12 3 Pinson Hall close ups 12, 2020 100 käyntiä · 33,3%

Milloin ihmiset vierailevat Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026400300
Elo 202600
Syy 202600

Milloin Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijan teokset ovat esillä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Pinson Hall close ups 3000000000000
Pinson Hall close ups 1000000000000
Dormer windows on 3rd floor…000000000000
Pinson Hall close ups 21000000000000
Pinson Hall close ups 10000000000000
Pinson Hall close ups 18000000000000
Pinson Hall close ups 1700000000010000
Pinson Hall close ups 2000000000010000
Pinson Hall close ups 15000000000000
Entrance of Pinson Hall000000000000

Millä kielillä Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijaa seurataan?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta käyntiä Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
su 20 Syy0
ma 21 Syy0
ti 22 Syy0
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok (ennuste)0
ma 12 Lok (ennuste)0
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0

Mitä ihmiset kysyvät artistista Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University

Mikä Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijan teoksista on katsotuin?

Eniten katsottu teos on Pinson Hall close ups 17 100 vierailulla, mikä vastaa 33% osuutta katseluista. Yläpuolella on 3 sijoitusta.

Kuinka suuri on Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.

Minkä tyyppiset Yoon Dongju Memorial Hall, Yonsei University teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?

Teokset, joita kuvataan termillä Seesteinen (Kontrasti), saavat 33% käynneistä 4% luettelosta.