William Etty Teoksen katseet

1787 – 1849

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa William Etty sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

William Etty: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa

Sireenit ja Ulysses on katsotuin teos: 2 000 käyntikertaa vuodessa, mikä on 6% kaikesta William Etty -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat FEMME NUE VUE DE DOS ja Standing female Nude seen from behind. Taiteilijan sivu sai 4 300 vierailua ja teokset 26 100: yhteensä 30 400 vierailua. Huomio on kasvanut 7% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 17 800. Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (75%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%). He suosivat Dramaattinen (Tunteen sävy): 27% käynneistä vasten 0% kokoelmaa.

William Etty -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on William Etty -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Sireenit ja Ulysses 1 Sireenit ja Ulysses 2 000 käyntiä · 6,3%
  2. FEMME NUE VUE DE DOS 2 FEMME NUE VUE DE DOS 1 200 käyntiä · 3,8%
  3. Standing female Nude seen from behind 3 Standing female Nude seen from behind, 1840 1 000 käyntiä · 3,2%
  4. Reclining Female Nude 4 Reclining Female Nude 900 käyntiä · 2,8%
  5. Life Study 5 Life Study 700 käyntiä · 2,2%
  6. Standing Male Nude, Raised Right Arm, Right Foot Resting on Blocks (recto) 6 Standing Male Nude, Raised Right Arm, Right Foot Resting on Blocks (recto), 1845 600 käyntiä · 1,9%
  7. Kreikkalainen Orja 7 Kreikkalainen Orja, 1812 600 käyntiä · 1,9%
  8. Academic Study Of A Male Nude As A Standard Bearer 8 Academic Study Of A Male Nude As A Standard Bearer 600 käyntiä · 1,9%
  9. Venuksen ja Cupidon taulu 9 Venuksen ja Cupidon taulu 600 käyntiä · 1,9%
  10. A Naiad (copy of Peter Paul Rubens, detail from 'The Arrival of Marie de Medici at Marseilles') 10 A Naiad (copy of Peter Paul Rubens, detail from 'The Arrival of Marie de Medici at Marseilles'), 1824 500 käyntiä · 1,6%

Milloin ihmiset vierailevat William Etty -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260500
Hei 20261 70016 100
Elo 20266002 200
Syy 20266003 900
Lok 20261 4003 400

Milloin William Etty -taiteilijan teokset ovat esillä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat William Etty -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Sireenit ja Ulysses00000000200200100600
Kandaules, Lydian kuningas,…00000000400000
Kreikkalainen Orja0000000020000100
Venuksen ja Cupidon taulu000000001001000100
The Three Graces00000000004000
Male Nude Sawing0000000010001000
Nude Female Figure00000000100000
The Doves00000000001000
Self-Portrait000000000000
John Thornton000000000000

Mikä on William Etty-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet22 70074,7%
puhelimet6 40021,1%
tabletit1 3004,3%

Millä kielillä William Etty -taiteilijaa seurataan?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
venäjä90064,3%
saksa1007,1%
englanti1007,1%
espanja1007,1%
portugali1007,1%
turkki1007,1%

Kuinka monta käyntiä William Etty saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
su 11 Lok200
ma 12 Lok400
ti 13 Lok300
ke 14 Lok200
to 15 Lok0
pe 16 Lok400
la 17 Lok200
su 18 Lok200
ma 19 Lok600
ti 20 Lok300
ke 21 Lok100
to 22 Lok100
pe 23 Lok200
la 24 Lok100
su 25 Lok200
ma 26 Lok200
ti 27 Lok0
ke 28 Lok0
to 29 Lok500
pe 30 Lok300
la 31 Lok1 300
su 1 Mar (ennuste)300
ma 2 Mar (ennuste)600
ti 3 Mar (ennuste)300
ke 4 Mar (ennuste)100
to 5 Mar (ennuste)300
pe 6 Mar (ennuste)400
la 7 Mar (ennuste)800
su 8 Mar (ennuste)300
ma 9 Mar (ennuste)600
ti 10 Mar (ennuste)300
ke 11 Mar (ennuste)200
to 12 Mar (ennuste)300
pe 13 Mar (ennuste)500
la 14 Mar (ennuste)900
su 15 Mar (ennuste)300
ma 16 Mar (ennuste)700
ti 17 Mar (ennuste)300
ke 18 Mar (ennuste)200
to 19 Mar (ennuste)300
pe 20 Mar (ennuste)500
la 21 Mar (ennuste)900

Mitä ihmiset kysyvät artistista William Etty

Mikä William Etty -taiteilijan teoksista on katsotuin?

Eniten katsottu teos on Sireenit ja Ulysses 2 000 vierailulla, mikä vastaa 6% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on William Etty -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

30 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 4 300 taiteilijan sivulla, 26 100 teoksissa.

Millä laitteilla William Etty -taiteilijan yleisö vierailee?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (75%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 75% käynneistä.

Minkä tyyppiset William Etty teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?

Teokset, joita kuvataan termillä Dramaattinen (Tunteen sävy), saavat 27% käynneistä 0% luettelosta.