Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa William Anderson sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
William Anderson: yleisö yhdellä silmäyksellä
Cavalry Embarking At Blackwall kerää eniten huomiota: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 17% kaikista William Anderson -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: 'the Bell' Inn At Erith ja A Flagship Departing From The Anchorage William Anderson keräsi yhteensä 2 200 käyntiä: 600 artistin sivulla ja 1 600 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 200. Yleisö suosii Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 61% käynneistä, mikä vastaa 24% artistin valikoimasta.
William Anderson -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: William Anderson -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 käyntiä · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 käyntiä · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 käyntiä · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 käyntiä · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 käyntiä · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 käyntiä · 5,6%
Kuinka monta ihmistä katsoo William Anderson -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 100 |
| Elo 2026 | 100 | 500 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 400 | 0 |
Kuinka usein William Anderson -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia William Anderson -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 5,6% |
| Pehmeä varjo | 14,0% | 5,6% |
| Pehmeä valoisuus | 54,0% | 44,4% |
| Kirkas tasapaino | 28,0% | 44,4% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 50,0% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 34,0% | 38,9% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,0% | 11,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 16,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 65,0% | 100,0% |
| Maanläheinen | 30,0% | 0,0% |
| Tumma | 5,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 38,0% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 56,0% | 61,1% |
| Voimakas | 6,0% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,0% | 11,1% |
| Pehmeä | 18,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 5,6% |
| Voimakas | 22,0% | 11,1% |
| Lausunto | 36,0% | 72,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 5,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 24,0% | 61,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,0% | 22,2% |
Mitkä William Anderson teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Thames at Rotherhithe, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Troops Landing at J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Greenwich and Dep… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Ships And Indiamen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A caracore from Borneo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nederlandse Kust-scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat William Anderson?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 50,0% |
| espanja | 200 | 50,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa William Anderson -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta William Anderson
Mitkä William Anderson teokset herättävät eniten huomiota?
- Cavalry Embarking At Blackwall, jolla on 300 vierailua (17% kaikista William Anderson -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo William Anderson -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 1 600 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä William Anderson teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 61% käynneistä, kun taas 24% luettelosta.