Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas George Webster sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas George Webster: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
The New Sign on katsotuin teos: 200 käyntikertaa vuodessa, mikä on 7% kaikesta Thomas George Webster -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Study For 'a Letter From The Colonies' ja The Card Players. Taiteilijan sivu sai 100 vierailua ja teokset 2 300: yhteensä 2 400 vierailua. Huomio on kasvanut 200% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 2 000. He suosivat Pehmeä (Kontrasti): 50% käynneistä vasten 26% kokoelmaa.
Thomas George Webster -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Thomas George Webster -taiteilijan vierailluin teos.
-
1
The New Sign
200 käyntiä · 7,1%
-
2
Study For 'a Letter From The Colonies'
200 käyntiä · 7,1%
-
3
The Card Players
200 käyntiä · 7,1%
-
4
Reading The News
200 käyntiä · 7,1%
-
5
Football -
200 käyntiä · 7,1%
-
6
Summer Flowers, Including Tulips, Poppies, Peonies And Petunia's In A Vase; And Roses, Tulips, Poppies, Narcissi And Other Flowers In A Vase
100 käyntiä · 3,6%
-
7
Reading The Scriptures
100 käyntiä · 3,6%
-
8
A Tea Party
100 käyntiä · 3,6%
-
9
The School Room
100 käyntiä · 3,6%
-
10
Roses, Irises, Morning Glory, Narcissi, Chrysanthemums And Two Butterflies, Under A Stone Fountain
100 käyntiä · 3,6%
Milloin ihmiset vierailevat Thomas George Webster -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 900 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 0 | 300 |
Milloin Thomas George Webster -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Thomas George Webster teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 58,0% | 46,4% |
| Pehmeä varjo | 24,0% | 35,7% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 17,9% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,0% | 7,1% |
| Hienovaraiset värit | 44,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 32,0% | 35,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 7,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 88,9% | 92,3% |
| Tumma | 6,7% | 7,7% |
| Neutraalit sävyt | 4,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 44,0% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 64,3% |
| Voimakas | 6,0% | 7,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 3,6% |
| Pehmeä | 26,0% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 22,0% | 10,7% |
| Voimakas | 22,0% | 14,3% |
| Lausunto | 10,0% | 21,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 3,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 7,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 17,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 46,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 24,0% | 25,0% |
Mitkä ovat Thomas George Webster -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dotheboy's Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Card Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Football - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Children At Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses, Peonies, Daisies And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ring O' Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Football Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Village Choir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The See-saw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Thomas George Webster -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Thomas George Webster saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 100 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Thomas George Webster
Mikä Thomas George Webster -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on The New Sign 200 vierailulla, mikä vastaa 7% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Thomas George Webster -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 100 taiteilijan sivulla, 2 300 teoksissa.
Minkä tyyppiset Thomas George Webster teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Pehmeä (Kontrasti), saavat 50% käynneistä 26% luettelosta.