Remedios Varo Teoksen katseet

1908 – 1963

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Remedios Varo sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Remedios Varo: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa

The call on katsotuin teos: 3 500 käyntikertaa vuodessa, mikä on 8% kaikesta Remedios Varo -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise. Taiteilijan sivu sai 17 700 vierailua ja teokset 38 700: yhteensä 56 400 vierailua. Huomio on kasvanut 93% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 25 600. Vieraat lukevat ruotsi (21%), espanja (17%) ja italia (16%)-kielellä. Vieraat tulevat maista Ruotsi (22%), Italia (17%) ja Meksiko (11%). Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (56%), puhelimet (40%) ja tabletit (4%). He suosivat Tumma (Väripaletti): 50% käynneistä vasten 23% kokoelmaa.

Remedios Varo -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Remedios Varo -taiteilijan vierailluin teos.

  1. The call 1 The call 3 500 käyntiä · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3 000 käyntiä · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1 800 käyntiä · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1 700 käyntiä · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1 600 käyntiä · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1 300 käyntiä · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1 200 käyntiä · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1 200 käyntiä · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1 100 käyntiä · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1 100 käyntiä · 2,5%

Milloin ihmiset vierailevat Remedios Varo -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026200400
Hei 20266 30019 300
Elo 20262 6007 700
Syy 20268 60011 300

Milloin Remedios Varo -taiteilijan teokset ovat esillä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Remedios Varo -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001 200
The other clock 3000000000100200700
Star catcher0000000002000300
Premonition000000000300300100
Born again 10000000000600100
Icon (open)00000000010000
Meeting000000000200500100
The call0000000006009001 400
Spiral transit00000000040000
Capillary locomotion 300000000001000

Mikä on Remedios Varo-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet31 60056,0%
puhelimet22 30039,5%
tabletit2 5004,4%

Millä kielillä Remedios Varo -taiteilijaa seurataan?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
ruotsi2 60021,1%
espanja2 10017,1%
italia2 00016,3%
portugali1 0008,1%
saksa6004,9%
englanti6004,9%
japani4003,3%
puola4003,3%
venäjä4003,3%
tšekki3002,4%

Kuinka monta käyntiä Remedios Varo saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
ti 6 Lok700
ke 7 Lok2 500
to 8 Lok1 300
pe 9 Lok1 300
la 10 Lok500
su 11 Lok900
ma 12 Lok1 300
ti 13 Lok900
ke 14 Lok500
to 15 Lok900
pe 16 Lok1 400
la 17 Lok2 600
su 18 Lok2 000
ma 19 Lok9 000
ti 20 Lok800
ke 21 Lok800
to 22 Lok1 700
pe 23 Lok1 300
la 24 Lok2 400
su 25 Lok1 700
ma 26 Lok1 900
ti 27 Lok (ennuste)800
ke 28 Lok (ennuste)1 200
to 29 Lok (ennuste)1 200
pe 30 Lok (ennuste)1 300
la 31 Lok (ennuste)1 700
su 1 Mar (ennuste)1 500
ma 2 Mar (ennuste)3 900
ti 3 Mar (ennuste)800
ke 4 Mar (ennuste)1 300
to 5 Mar (ennuste)1 300
pe 6 Mar (ennuste)1 300
la 7 Mar (ennuste)1 900
su 8 Mar (ennuste)1 500
ma 9 Mar (ennuste)4 100
ti 10 Mar (ennuste)900
ke 11 Mar (ennuste)1 300
to 12 Mar (ennuste)1 400
pe 13 Mar (ennuste)1 400
la 14 Mar (ennuste)1 900
su 15 Mar (ennuste)1 600
ma 16 Mar (ennuste)4 300

Mitä ihmiset kysyvät artistista Remedios Varo

Mikä Remedios Varo -taiteilijan teoksista on katsotuin?

Eniten katsottu teos on The call 3 500 vierailulla, mikä vastaa 8% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Remedios Varo -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

56 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 17 700 taiteilijan sivulla, 38 700 teoksissa.

Millä laitteilla Remedios Varo -taiteilijan yleisö vierailee?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (56%), puhelimet (40%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 56% käynneistä.

Mitä kieliä Remedios Varoin seuraajat käyttävät?

ruotsi (21%), espanja (17%) ja italia (16%); ruotsi kattaa 21%.

Minkä tyyppiset Remedios Varo teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?

Teokset, joita kuvataan termillä Tumma (Väripaletti), saavat 50% käynneistä 23% luettelosta.