Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Rafael Monleón Y Torres sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Rafael Monleón Y Torres: yleisö yhdellä silmäyksellä
The Spanish Frigate Numancia kerää eniten huomiota: 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 40% kaikista Rafael Monleón Y Torres -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: 17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period ja The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges Rafael Monleón Y Torres keräsi yhteensä 1 000 käyntiä: 600 artistin sivulla ja 400 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 500% välillä Syy 2026 – Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Lok 2026, jolloin vierailuja oli 600. Yleisö suosii Tasapainoinen (Kontrasti): 60% käynneistä, mikä vastaa 38% artistin valikoimasta.
Rafael Monleón Y Torres -taiteilijan 4 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Rafael Monleón Y Torres -taiteilijan 4 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
The Spanish Frigate Numancia, 1803
200 käyntiä · 40,0%
-
2
17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period, 1886
100 käyntiä · 20,0%
-
3
The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges, 1890
100 käyntiä · 20,0%
-
4
Banner of the Holy League
100 käyntiä · 20,0%
Kuinka monta ihmistä katsoo Rafael Monleón Y Torres -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 100 |
| Elo 2026 | 200 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 400 | 200 |
Kuinka usein Rafael Monleón Y Torres -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Rafael Monleón Y Torres -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Nostalginen | 33,3% | 50,0% |
| Dramaattinen | 33,3% | 25,0% |
| Seesteinen | 33,3% | 25,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 12,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 25,0% | 40,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 62,5% | 60,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 75,0% | 80,0% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 20,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 25,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 75,0% | 80,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 37,5% | 60,0% |
| Voimakas | 25,0% | 20,0% |
| Lausunto | 25,0% | 20,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 50,0% | 40,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 37,5% | 60,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 12,5% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Rafael Monleón Y Torres teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The “Nueva Teresa Cubana” i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17th-Century Galleons Based… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Spanish Frigate Numancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Attack on the Callao of Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mail Entering the Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renaissance Navy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banner of the Holy League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Rafael Monleón Y Torres?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 200 | 50,0% |
| tšekki | 100 | 25,0% |
| venäjä | 100 | 25,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Rafael Monleón Y Torres -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 100 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 100 |
| to 19 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 100 |
Kysymyksiä teoksesta Rafael Monleón Y Torres
Mitkä Rafael Monleón Y Torres teokset herättävät eniten huomiota?
- The Spanish Frigate Numancia, jolla on 200 vierailua (40% kaikista Rafael Monleón Y Torres -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 4 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Rafael Monleón Y Torres -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Rafael Monleón Y Torres teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Tasapainoinen (Kontrasti): 60% käynneistä, kun taas 38% luettelosta.