Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Pierre Narcisse Guérin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Pierre Narcisse Guérin: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Aurora and Cephalus: 800 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 40% Pierre Narcisse Guérin -teosten katselukerroista. Sitten Dido ja Aeneas ja The artist's daughter. Yhteensä 2 000 käyntiä: 100 taiteilijan sivulla, 1 900 teoksissa. Yleisö kasvaa: Syy 2026 aikana oli 200% enemmän käyntejä kuin Elo 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Yksi maku erottuu: Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia) saa 45% käynneistä, vaikka se on vain 11% koko luettelosta.
Pierre Narcisse Guérin: katsotuimmat 9 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Pierre Narcisse Guérin -taiteilijan 9 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 käyntiä · 40,0%
-
2
Dido ja Aeneas, 1815
300 käyntiä · 15,0%
-
3
The artist's daughter
300 käyntiä · 15,0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 käyntiä · 5,0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 käyntiä · 5,0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 käyntiä · 5,0%
-
7
Hermione and Oreste
100 käyntiä · 5,0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 käyntiä · 5,0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 käyntiä · 5,0%
Miten Pierre Narcisse Guérin -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 500 |
Kuinka Pierre Narcisse Guérin -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Pierre Narcisse Guérin teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Melankolinen | 71,4% | 80,0% |
| Dramaattinen | 14,3% | 20,0% |
| Salaperäinen | 14,3% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 27,8% | 20,0% |
| Pehmeä varjo | 44,4% | 60,0% |
| Pehmeä valoisuus | 27,8% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 27,8% | 55,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,2% | 5,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 38,9% | 30,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 11,1% | 10,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 70,6% | 73,7% |
| Tumma | 23,5% | 26,3% |
| Neutraalit sävyt | 5,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 27,8% | 55,0% |
| Tasapainoinen | 61,1% | 40,0% |
| Voimakas | 11,1% | 5,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 16,7% | 10,0% |
| Tasapainoinen | 11,1% | 5,0% |
| Voimakas | 22,2% | 55,0% |
| Lausunto | 50,0% | 30,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,1% | 45,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 27,8% | 5,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,6% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 35,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 5,6% | 15,0% |
Miten Pierre Narcisse Guérin -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Dido ja Aeneas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Pierre Narcisse Guérin -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Pierre Narcisse Guérin -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 200 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 300 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 300 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
Pierre Narcisse Guérin: lyhyet vastaukset
Mikä on Pierre Narcisse Guérinin katsotuin teos?
- Aurora and Cephalus: 800 käyntikertaa, mikä on 40% Pierre Narcisse Guérin -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 9 asti.
Kuinka monta käyntiä Pierre Narcisse Guérin saa?
- 2 000 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (100 taiteilijan sivulla, 1 900 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Pierre Narcisse Guérin -teosta?
- Kyllä, Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 45% vierailuista vastaa 11% osuutta luettelosta.