Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Peeter Nuorempi Neeffs sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Peeter Nuorempi Neeffs: yleisö yhdellä silmäyksellä
Interior of St Bavo, Haarlem kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 29% kaikista Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 ja 208l13033 - (6VRWK) Peeter Nuorempi Neeffs keräsi yhteensä 2 300 käyntiä: 900 artistin sivulla ja 1 400 yksittäisillä teoksilla. Vähemmän katseita viime aikoina: käynnit laskivat 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 900. Yleisö suosii Seesteinen (Kontrasti): 57% käynneistä, mikä vastaa 38% artistin valikoimasta.
Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijan 9 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijan 9 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 käyntiä · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 käyntiä · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 käyntiä · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 käyntiä · 7,1%
-
5
Kirkon Sisätila
100 käyntiä · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 käyntiä · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 käyntiä · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 käyntiä · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 käyntiä · 7,1%
Kuinka monta ihmistä katsoo Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 200 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 1 300 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 56,2% | 64,3% |
| Pehmeä varjo | 37,5% | 28,6% |
| Pehmeä valoisuus | 6,2% | 7,1% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 25,0% | 14,3% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 28,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 43,8% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,2% | 7,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 83,3% | 90,0% |
| Tumma | 8,3% | 10,0% |
| Monokromaattinen | 8,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 43,8% | 42,9% |
| Tasapainoinen | 56,2% | 57,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 37,5% | 57,1% |
| Pehmeä | 31,2% | 21,4% |
| Tasapainoinen | 6,2% | 0,0% |
| Voimakas | 6,2% | 0,0% |
| Lausunto | 18,8% | 21,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 7,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,2% | 7,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 12,5% | 14,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 68,8% | 71,4% |
Mitkä Peeter Nuorempi Neeffs teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kirkon sisätila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kirkon Sisätila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Peeter Nuorempi Neeffs?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Peeter Nuorempi Neeffs
Mitkä Peeter Nuorempi Neeffs teokset herättävät eniten huomiota?
- Interior of St Bavo, Haarlem, jolla on 400 vierailua (29% kaikista Peeter Nuorempi Neeffs -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 9 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Peeter Nuorempi Neeffs -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 900 taiteilijan sivulla ja 1 400 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Peeter Nuorempi Neeffs teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Seesteinen (Kontrasti): 57% käynneistä, kun taas 38% luettelosta.