Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Poiret sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Paul Poiret: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Long dress: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 19% Paul Poiret -teosten katselukerroista. Sitten Coat ja Fancy dress. Yhteensä 5 600 käyntiä: 4 200 taiteilijan sivulla, 1 400 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 160% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Lok 2026 (2 600 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (68%), puhelimet (30%) ja tabletit (2%). Yksi maku erottuu: Kirkas tasapaino (Valoisuus) saa 38% käynneistä, vaikka se on vain 17% koko luettelosta.
Paul Poiret: katsotuimmat 7 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Paul Poiret -taiteilijan 7 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Paul Poiret -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 800 | 900 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 800 | 200 |
| Lok 2026 | 2 400 | 200 |
Kuinka Paul Poiret -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Paul Poiret teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 25,0% | 31,2% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 8,3% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 37,5% |
| Valoisa | 50,0% | 31,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 91,7% | 81,2% |
| Hienovaraiset värit | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 8,3% | 18,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 55,6% | 71,4% |
| Maanläheinen | 11,1% | 21,4% |
| Pastellisävyt | 33,3% | 7,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 75,0% | 75,0% |
| Tasapainoinen | 16,7% | 6,2% |
| Voimakas | 8,3% | 18,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,7% | 25,0% |
| Pehmeä | 16,7% | 31,2% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 6,2% |
| Voimakas | 16,7% | 0,0% |
| Lausunto | 41,7% | 37,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 33,3% | 50,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 33,3% | 31,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,7% | 18,8% |
Miten Paul Poiret -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Long dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Evening dress\n\nFront of e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Party Costume [Left]\nParty… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Ensemble\n\nFront V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (D7U6K6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fancy dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Paul Poiret on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 800 | 67,9% |
| puhelimet | 1 700 | 30,4% |
| tabletit | 100 | 1,8% |
Mitä kieliä Paul Poiret -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 600 | 27,3% |
| espanja | 400 | 18,2% |
| tšekki | 300 | 13,6% |
| puola | 300 | 13,6% |
| saksa | 200 | 9,1% |
| bulgaria | 100 | 4,5% |
| kreikka | 100 | 4,5% |
| romania | 100 | 4,5% |
| slovakia | 100 | 4,5% |
Miltä Paul Poiret -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 100 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 1 000 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 100 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 100 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
Paul Poiret: lyhyet vastaukset
Mikä on Paul Poiretin katsotuin teos?
- Long dress: 300 käyntikertaa, mikä on 19% Paul Poiret -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 7 asti.
Kuinka monta käyntiä Paul Poiret saa?
- 5 600 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (4 200 taiteilijan sivulla, 1 400 teoksilla).
Katsovatko ihmiset Paul Poiret -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: tietokoneet (68%), puhelimet (30%) ja tabletit (2%); tietokoneet johtaa osuudella 68%.
Suosiko yleisö tietynlaista Paul Poiret -teosta?
- Kyllä, Kirkas tasapaino (Valoisuus): 38% vierailuista vastaa 17% osuutta luettelosta.