Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ödön Márffy sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ödön Márffy: yleisö yhdellä silmäyksellä
Still-life With Flowers - kerää eniten huomiota: 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 10% kaikista Ödön Márffy -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Old Custom-house At Vác ja Girl From Nyerges Ödön Márffy keräsi yhteensä 2 400 käyntiä: 600 artistin sivulla ja 1 800 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 000. Yleisö suosii Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 71% käynneistä, mikä vastaa 52% artistin valikoimasta.
Ödön Márffy -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Ödön Márffy -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Still-life With Flowers -
200 käyntiä · 9,5%
-
2
Old Custom-house At Vác
200 käyntiä · 9,5%
-
3
Girl From Nyerges
200 käyntiä · 9,5%
-
4
View From The Window
200 käyntiä · 9,5%
-
5
Still-life With Flowers
100 käyntiä · 4,8%
-
6
Girl In The Grass
100 käyntiä · 4,8%
-
7
Self-portrait With Red And Blue Scarf
100 käyntiä · 4,8%
-
8
Self-portrait -
100 käyntiä · 4,8%
-
9
Gossip
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Composition With Nudes
100 käyntiä · 4,8%
Kuinka monta ihmistä katsoo Ödön Márffy -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 300 | 100 |
Kuinka usein Ödön Márffy -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Ödön Márffy -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 20,0% | 19,1% |
| Pehmeä varjo | 28,0% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 34,0% | 28,6% |
| Kirkas tasapaino | 14,0% | 14,3% |
| Valoisa | 4,0% | 4,8% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,0% | 14,3% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 28,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,0% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 28,0% | 23,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 53,5% | 55,0% |
| Tumma | 27,9% | 25,0% |
| Neutraalit sävyt | 16,3% | 20,0% |
| Luonnonläheinen | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,0% | 4,8% |
| Tasapainoinen | 52,0% | 71,4% |
| Voimakas | 30,0% | 23,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 4,8% |
| Pehmeä | 28,0% | 23,8% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 14,3% |
| Voimakas | 24,0% | 19,1% |
| Lausunto | 24,0% | 38,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 22,0% | 14,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 23,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 28,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 32,0% | 28,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,0% | 4,8% |
Mitkä Ödön Márffy teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman With Lace Kerchief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Endre Ady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats At The Balaton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Siesta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dynamic Sefl-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers On The Bench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Ödön Márffy?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| italia | 300 | 100,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Ödön Márffy -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 300 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 100 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 200 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Ödön Márffy
Mitkä Ödön Márffy teokset herättävät eniten huomiota?
- Still-life With Flowers -, jolla on 200 vierailua (10% kaikista Ödön Márffy -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Ödön Márffy -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Ödön Márffy teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 71% käynneistä, kun taas 52% luettelosta.