Niko Pirosmani Yleisö ja parhaat teokset

1862 – 1918

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Niko Pirosmani sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Niko Pirosmani: keskeiset hahmot

Eniten katsottu teos on Fisherman in a Red Shirt: 1 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 12% Niko Pirosmani -teosten katselukerroista. Sitten Batumi ja Giraffe. Yhteensä 16 600 käyntiä: 7 000 taiteilijan sivulla, 9 600 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 121% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (6 800 käyntiä). Yleisön kielet: japani (30%), venäjä (16%) ja englanti (14%). Yleisön maat: Japani (30%), Georgia (11%) ja Viro (5%). Yleisön laitejako: tietokoneet (64%), puhelimet (34%) ja tabletit (2%). Yksi maku erottuu: Seesteinen (Tunteen sävy) saa 38% käynneistä, vaikka se on vain 8% koko luettelosta.

Niko Pirosmani: katsotuimmat 10 teosta

Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Niko Pirosmani -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Fisherman in a Red Shirt 1 Fisherman in a Red Shirt, 1908 1 400 käyntiä · 12,5%
  2. Batumi 2 Batumi 500 käyntiä · 4,5%
  3. Giraffe 3 Giraffe, 1905 400 käyntiä · 3,6%
  4. Beauties of Ortachala (diptych) 4 Beauties of Ortachala (diptych), 1905 400 käyntiä · 3,6%
  5. Bear hunting 5 Bear hunting 400 käyntiä · 3,6%
  6. Portrait of Alexander Garanov 6 Portrait of Alexander Garanov, 1906 300 käyntiä · 2,7%
  7. Georgian woman with children 7 Georgian woman with children 300 käyntiä · 2,7%
  8. Woman with Flowers and Parasol 8 Woman with Flowers and Parasol 300 käyntiä · 2,7%
  9. Vintage 9 Vintage 300 käyntiä · 2,7%
  10. Fruit stall 10 Fruit stall 300 käyntiä · 2,7%

Miten Niko Pirosmani -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026200300
Hei 20261 8005 000
Elo 20264001 200
Syy 20261 500900
Lok 20263 1002 200

Kuinka Niko Pirosmani -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Niko Pirosmani -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Giraffe0000000010002000
Workers with a barrel (dipt…000000000000
Queen Tamar000000000000
Still Life (detail)000000000000
Still Life (detail)000000000000
Feast with Barrel Organist…000000000000
Country Yard0000000010001000
Gate Keeper00000000200000
Peasant and his son000000000000
Fisherman in a Red Shirt000000002006000400

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Niko Pirosmani on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet10 60063,9%
puhelimet5 70034,3%
tabletit3001,8%

Mitä kieliä Niko Pirosmani -taiteilijan yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
japani1 10029,7%
venäjä60016,2%
englanti50013,5%
georgia50013,5%
espanja2005,4%
viro2005,4%
italia2005,4%
saksa1002,7%
liettua1002,7%
ukraina1002,7%

Miltä Niko Pirosmani -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
ke 14 Lok200
to 15 Lok100
pe 16 Lok200
la 17 Lok200
su 18 Lok100
ma 19 Lok400
ti 20 Lok200
ke 21 Lok100
to 22 Lok800
pe 23 Lok500
la 24 Lok100
su 25 Lok400
ma 26 Lok300
ti 27 Lok400
ke 28 Lok700
to 29 Lok600
pe 30 Lok300
la 31 Lok200
su 1 Mar900
ma 2 Mar100
ti 3 Mar200
ke 4 Mar (ennuste)500
to 5 Mar (ennuste)800
pe 6 Mar (ennuste)500
la 7 Mar (ennuste)300
su 8 Mar (ennuste)700
ma 9 Mar (ennuste)400
ti 10 Mar (ennuste)400
ke 11 Mar (ennuste)600
to 12 Mar (ennuste)900
pe 13 Mar (ennuste)600
la 14 Mar (ennuste)300
su 15 Mar (ennuste)900
ma 16 Mar (ennuste)500
ti 17 Mar (ennuste)500
ke 18 Mar (ennuste)700
to 19 Mar (ennuste)1 000
pe 20 Mar (ennuste)700
la 21 Mar (ennuste)300
su 22 Mar (ennuste)900
ma 23 Mar (ennuste)500
ti 24 Mar (ennuste)500

Niko Pirosmani: lyhyet vastaukset

Mikä on Niko Pirosmaniin katsotuin teos?

Fisherman in a Red Shirt: 1 400 käyntikertaa, mikä on 12% Niko Pirosmani -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.

Kuinka monta käyntiä Niko Pirosmani saa?

16 600 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (7 000 taiteilijan sivulla, 9 600 teoksilla).

Katsovatko ihmiset Niko Pirosmani -taidetta puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: tietokoneet (64%), puhelimet (34%) ja tabletit (2%); tietokoneet johtaa osuudella 64%.

Onko Niko Pirosmani seurattu useilla eri kielillä?

Kyllä: japani (30%), venäjä (16%) ja englanti (14%). Suosituin kieli on japani osuudella 30%.

Suosiko yleisö tietynlaista Niko Pirosmani -teosta?

Kyllä, Seesteinen (Tunteen sävy): 38% vierailuista vastaa 8% osuutta luettelosta.