Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Natalja Gontšarova sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Natalja Gontšarova: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on The rowers: 600 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 11% Natalja Gontšarova -teosten katselukerroista. Sitten Pink Light ja Fishing. Yhteensä 7 500 käyntiä: 5 400 taiteilijan sivulla, 2 100 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 367% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Lok 2026 (4 200 käyntiä). Yleisön kielet: englanti (31%), italia (14%) ja portugali (10%). Yleisön maat: Italia (14%), Kreikka (10%) ja Yhdysvallat (10%). Yleisön laitejako: tietokoneet (51%), puhelimet (47%) ja tabletit (3%). Yksi maku erottuu: Energisoiva (Tunteen sävy) saa 82% käynneistä, vaikka se on vain 60% koko luettelosta.
Natalja Gontšarova: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Natalja Gontšarova -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Natalja Gontšarova -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
100
Hei 2026
400
1 100
Elo 2026
0
800
Syy 2026
900
0
Lok 2026
4 100
100
Kuinka Natalja Gontšarova -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Natalja Gontšarova teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Energisoiva
60,0%
82,3%
Toiveikas
20,0%
11,8%
Hengellinen
20,0%
5,9%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
10,0%
14,5%
Pehmeä varjo
28,0%
30,9%
Pehmeä valoisuus
36,0%
45,5%
Kirkas tasapaino
18,0%
7,3%
Valoisa
8,0%
1,8%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
12,0%
25,4%
Hienovaraiset värit
14,0%
7,3%
Tasapainoisen pehmeä
40,0%
43,6%
Selkeä värikylläisyys
28,0%
16,4%
Voimakas väri
6,0%
7,3%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
41,2%
41,4%
Maanläheinen
26,5%
41,4%
Neutraalit sävyt
23,5%
17,2%
Lämminväriinen
5,9%
0,0%
Pastellisävyt
2,9%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
16,0%
27,3%
Tasapainoinen
42,0%
50,9%
Voimakas
42,0%
21,8%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
2,0%
0,0%
Pehmeä
12,0%
23,6%
Tasapainoinen
12,0%
7,3%
Voimakas
40,0%
21,8%
Lausunto
34,0%
47,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
40,0%
47,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
20,0%
18,2%
Tasapainoinen harmonia
12,0%
7,3%
Vahva väriyhtenäisyys
24,0%
20,0%
Yhtenäinen väripaletti
4,0%
7,3%
Miten Natalja Gontšarova -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Design for final backcloth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Harvest
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Decor for the Ballet "Litur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fishing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Women
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Haymaking
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Airplane over train
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Reapers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy with rooster
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Natalja Gontšarova on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
3 800
50,7%
puhelimet
3 500
46,7%
tabletit
200
2,7%
Mitä kieliä Natalja Gontšarova -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
1 500
30,6%
italia
700
14,3%
portugali
500
10,2%
saksa
300
6,1%
kreikka
300
6,1%
espanja
300
6,1%
bulgaria
200
4,1%
unkari
200
4,1%
korea
200
4,1%
arabia
100
2,0%
Miltä Natalja Gontšarova -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
su 18 Lok
300
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
200
ke 21 Lok
200
to 22 Lok
500
pe 23 Lok
600
la 24 Lok
300
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
700
ti 27 Lok
300
ke 28 Lok
500
to 29 Lok
600
pe 30 Lok
400
la 31 Lok
0
su 1 Mar
200
ma 2 Mar
300
ti 3 Mar
400
ke 4 Mar
300
to 5 Mar
100
pe 6 Mar
0
la 7 Mar
100
su 8 Mar (ennuste)
100
ma 9 Mar (ennuste)
200
ti 10 Mar (ennuste)
200
ke 11 Mar (ennuste)
200
to 12 Mar (ennuste)
200
pe 13 Mar (ennuste)
200
la 14 Mar (ennuste)
100
su 15 Mar (ennuste)
100
ma 16 Mar (ennuste)
100
ti 17 Mar (ennuste)
100
ke 18 Mar (ennuste)
100
to 19 Mar (ennuste)
200
pe 20 Mar (ennuste)
100
la 21 Mar (ennuste)
100
su 22 Mar (ennuste)
100
ma 23 Mar (ennuste)
100
ti 24 Mar (ennuste)
100
ke 25 Mar (ennuste)
100
to 26 Mar (ennuste)
100
pe 27 Mar (ennuste)
100
la 28 Mar (ennuste)
0
Natalja Gontšarova: lyhyet vastaukset
Mikä on Natalja Gontšarovain katsotuin teos?
The rowers: 600 käyntikertaa, mikä on 11% Natalja Gontšarova -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Natalja Gontšarova saa?
7 500 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (5 400 taiteilijan sivulla, 2 100 teoksilla).
Katsovatko ihmiset Natalja Gontšarova -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
Molemmat: tietokoneet (51%), puhelimet (47%) ja tabletit (3%); tietokoneet johtaa osuudella 51%.
Onko Natalja Gontšarova seurattu useilla eri kielillä?
Kyllä: englanti (31%), italia (14%) ja portugali (10%). Suosituin kieli on englanti osuudella 31%.
Suosiko yleisö tietynlaista Natalja Gontšarova -teosta?
Kyllä, Energisoiva (Tunteen sävy): 82% vierailuista vastaa 60% osuutta luettelosta.