Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Maurice Greiffenhagen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Maurice Greiffenhagen: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Carlisle The Gateway to Scotland (London, Midland and Scottish Railway poster artwork): 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 14% Maurice Greiffenhagen -teosten katselukerroista. Sitten London Piccadilly (London, Midland and Scottish Railway poster artwork) ja Walberswick. Yhteensä 2 100 käyntiä: 200 taiteilijan sivulla, 1 900 teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 900 käyntiä). Yksi maku erottuu: Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia) saa 55% käynneistä, vaikka se on vain 30% koko luettelosta.
Maurice Greiffenhagen: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Maurice Greiffenhagen -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Carlisle The Gateway to Scotland (London, Midland and Scottish Railway poster artwork), 1924
300 käyntiä · 13,6%
-
2
London Piccadilly (London, Midland and Scottish Railway poster artwork), 1926
200 käyntiä · 9,1%
-
3
Walberswick
200 käyntiä · 9,1%
-
4
Sir Henry Rider Haggard (1856–1925), 1897
200 käyntiä · 9,1%
-
5
Aphrodite, 1923
200 käyntiä · 9,1%
-
6
Circe, 1923
200 käyntiä · 9,1%
-
7
Self Portrait
200 käyntiä · 9,1%
-
8
Sir Hector Clare Cameron (1843–1928), Professor of Clinical Surgery, 1925
100 käyntiä · 4,5%
-
9
The Message, 1923
100 käyntiä · 4,5%
-
10
William Welsford Ward, Master (1896), Treasurer (1918–1932), 1925
100 käyntiä · 4,5%
Miten Maurice Greiffenhagen -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 1 700 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka Maurice Greiffenhagen -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Maurice Greiffenhagen teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 50,0% | 45,5% |
| Pehmeä varjo | 26,0% | 27,3% |
| Pehmeä valoisuus | 6,0% | 18,2% |
| Kirkas tasapaino | 12,0% | 9,1% |
| Valoisa | 6,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 46,0% | 40,9% |
| Hienovaraiset värit | 26,0% | 31,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 14,0% | 9,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 14,0% | 18,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 62,8% | 86,7% |
| Tumma | 16,3% | 13,3% |
| Neutraalit sävyt | 18,6% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 46,0% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 31,8% |
| Voimakas | 14,0% | 18,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 24,0% | 18,2% |
| Pehmeä | 22,0% | 13,6% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 18,2% |
| Voimakas | 12,0% | 9,1% |
| Lausunto | 30,0% | 40,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 30,0% | 54,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 9,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 13,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 28,0% | 13,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,0% | 9,1% |
Miten Maurice Greiffenhagen -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sir William Julien Courtaul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Swinnerton Phillimore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Piccadilly (London,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Maldon, 991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huguenots Spinning, Weaving… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Idyll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Henry Rider Haggard (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The_sons_of_God_saw_the_Dau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Maurice Greiffenhagen -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Maurice Greiffenhagen -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
Maurice Greiffenhagen: lyhyet vastaukset
Mikä on Maurice Greiffenhagenin katsotuin teos?
- Carlisle The Gateway to Scotland (London, Midland and Scottish Railway poster artwork): 300 käyntikertaa, mikä on 14% Maurice Greiffenhagen -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Maurice Greiffenhagen saa?
- 2 100 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (200 taiteilijan sivulla, 1 900 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Maurice Greiffenhagen -teosta?
- Kyllä, Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 55% vierailuista vastaa 30% osuutta luettelosta.