Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Marc Duvallier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Marc Duvallier: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
Celestial Choreography in Crimson and Ochre on katsotuin teos: 600 käyntikertaa vuodessa, mikä on 8% kaikesta Marc Duvallier -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Solitude in Ochre: The Silent Horizon ja Celestial Orbit of the Eternal Muse. Taiteilijan sivu sai 1 100 vierailua ja teokset 6 700: yhteensä 7 800 vierailua. Huomio on kasvanut 50% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 3 800. Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (83%), puhelimet (15%) ja tabletit (1%). He suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 50% käynneistä vasten 34% kokoelmaa.
Marc Duvallier -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Marc Duvallier -taiteilijan vierailluin teos.
-
1
Celestial Choreography in Crimson and Ochre, 2026
600 käyntiä · 7,9%
-
2
Solitude in Ochre: The Silent Horizon, 2026
400 käyntiä · 5,3%
-
3
Celestial Orbit of the Eternal Muse, 2026
400 käyntiä · 5,3%
-
4
The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study, 2026
300 käyntiä · 3,9%
-
5
Vigil of the Luminous Shadow, 2026
200 käyntiä · 2,6%
-
6
Gilded Solitude: An Autumnal Mosaic in Silver and Ochre, 2026
200 käyntiä · 2,6%
-
7
The Sovereign of Silence: A Study in Crimson and Shadow, 2026
200 käyntiä · 2,6%
-
8
Resonance in Shadow: A Baroque Soliloquy, 2026
200 käyntiä · 2,6%
-
9
Echoes of the Amber Twilight: A Solitary Legacy, 2026
200 käyntiä · 2,6%
-
10
The Solitary Zenith: An Infinite Chrysalis, 2026
200 käyntiä · 2,6%
Milloin ihmiset vierailevat Marc Duvallier -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 400 |
| Hei 2026 | 200 | 3 600 |
| Elo 2026 | 200 | 900 |
| Syy 2026 | 300 | 700 |
| Lok 2026 | 400 | 1 100 |
Milloin Marc Duvallier -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Marc Duvallier teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 20,0% | 19,7% |
| Pehmeä varjo | 38,0% | 47,4% |
| Pehmeä valoisuus | 30,0% | 21,1% |
| Kirkas tasapaino | 8,0% | 9,2% |
| Valoisa | 4,0% | 2,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 28,0% | 15,8% |
| Hienovaraiset värit | 30,0% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,0% | 32,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,0% | 23,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 2,6% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 64,1% | 51,7% |
| Tumma | 15,4% | 27,6% |
| Neutraalit sävyt | 17,9% | 17,2% |
| Monokromaattinen | 2,6% | 1,7% |
| Pastellisävyt | 0,0% | 1,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,0% | 23,7% |
| Tasapainoinen | 56,0% | 52,6% |
| Voimakas | 14,0% | 23,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,0% | 7,9% |
| Pehmeä | 30,0% | 34,2% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 19,7% |
| Voimakas | 14,0% | 23,7% |
| Lausunto | 30,0% | 14,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 26,0% | 6,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,0% | 21,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 9,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 34,0% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,0% | 13,2% |
Mitkä ovat Marc Duvallier -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Echoes of the Amber Twiligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Celestial Choreography in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 100 |
| The Echo of Antiquity: A So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Solitude in Ochre: The Sile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Architectonics of Radia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eminence in Crimson: A Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vigil of the Luminous Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Celestial Orbit of the Eter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Neon Fragment: The Magenta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Eternal Devotion in the Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Marc Duvallier-yleisön laitekohtainen jakauma?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tiedot taulukossa
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 6 500 | 83,3% |
| puhelimet | 1 200 | 15,4% |
| tabletit | 100 | 1,3% |
Millä kielillä Marc Duvallier -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tiedot taulukossa
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 25,0% |
| ranska | 100 | 25,0% |
| japani | 100 | 25,0% |
| portugali | 100 | 25,0% |
Kuinka monta käyntiä Marc Duvallier saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 100 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 200 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 100 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Marc Duvallier
Mikä Marc Duvallier -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on Celestial Choreography in Crimson and Ochre 600 vierailulla, mikä vastaa 8% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Marc Duvallier -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 7 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 100 taiteilijan sivulla, 6 700 teoksissa.
Millä laitteilla Marc Duvallier -taiteilijan yleisö vierailee?
- Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (83%), puhelimet (15%) ja tabletit (1%); tietokoneet muodostaa 83% käynneistä.
Minkä tyyppiset Marc Duvallier teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia), saavat 50% käynneistä 34% luettelosta.