Luca Della Robbia Teoksen katseet

1399 – 1482

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Luca Della Robbia sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Luca Della Robbia: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa

Tondo Portrait of a Lady on katsotuin teos: 800 käyntikertaa vuodessa, mikä on 6% kaikesta Luca Della Robbia -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Cantoria ja Ceiling decoration. Taiteilijan sivu sai 5 400 vierailua ja teokset 7 800: yhteensä 13 200 vierailua. Huomio on kasvanut 322% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 6 400. Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (77%), puhelimet (20%) ja tabletit (3%). He suosivat Levollinen (Tunnelma): 36% käynneistä vasten 15% kokoelmaa.

Luca Della Robbia -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Luca Della Robbia -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Tondo Portrait of a Lady 1 Tondo Portrait of a Lady, 1465 800 käyntiä · 6,2%
  2. Cantoria 2 Cantoria, 1431 800 käyntiä · 6,2%
  3. Ceiling decoration 3 Ceiling decoration, 1461 600 käyntiä · 4,6%
  4. The Peretola Tabernacle (detail) 4 The Peretola Tabernacle (detail), 1441 600 käyntiä · 4,6%
  5. Madonna and Child between Two Angels 5 Madonna and Child between Two Angels, 1450 500 käyntiä · 3,8%
  6. Cantoria: first top relief 6 Cantoria: first top relief, 1431 500 käyntiä · 3,8%
  7. Bronze Doors of the New Sacristy 7 Bronze Doors of the New Sacristy, 1446 500 käyntiä · 3,8%
  8. North Sacristy Doors with the Resurrection 8 North Sacristy Doors with the Resurrection, 1442 500 käyntiä · 3,8%
  9. Cantoria: second top relief 9 Cantoria: second top relief, 1431 400 käyntiä · 3,1%
  10. Visitation 10 Visitation, 1445 400 käyntiä · 3,1%

Milloin ihmiset vierailevat Luca Della Robbia -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 20261 2005 200
Elo 20264001 600
Syy 2026600300
Lok 20263 100700

Milloin Luca Della Robbia -taiteilijan teokset ovat esillä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Luca Della Robbia -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Madonna ja lapsi00000000100000
Cantoria: third bottom reli…000000000000
Bronze Doors of the New Sac…000000000000
Cantoria: second top relief00000000400000
Cantoria: first bottom reli…00000000100000
Cantoria: second top relief00000000200000
Cantoria: first top relief0000000020000100
Madonna and Child000000000000
Madonna of the Apple0000000010010000
Cantoria: right side relief000000000000

Mikä on Luca Della Robbia-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet10 10076,5%
puhelimet2 70020,5%
tabletit4003,0%

Millä kielillä Luca Della Robbia -taiteilijaa seurataan?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
italia1 00040,0%
espanja70028,0%
saksa30012,0%
englanti30012,0%
ranska1004,0%
japani1004,0%

Kuinka monta käyntiä Luca Della Robbia saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
to 15 Lok200
pe 16 Lok200
la 17 Lok0
su 18 Lok100
ma 19 Lok100
ti 20 Lok0
ke 21 Lok700
to 22 Lok100
pe 23 Lok300
la 24 Lok0
su 25 Lok100
ma 26 Lok400
ti 27 Lok400
ke 28 Lok0
to 29 Lok400
pe 30 Lok200
la 31 Lok200
su 1 Mar0
ma 2 Mar200
ti 3 Mar300
ke 4 Mar0
to 5 Mar (ennuste)200
pe 6 Mar (ennuste)200
la 7 Mar (ennuste)100
su 8 Mar (ennuste)100
ma 9 Mar (ennuste)200
ti 10 Mar (ennuste)200
ke 11 Mar (ennuste)200
to 12 Mar (ennuste)200
pe 13 Mar (ennuste)200
la 14 Mar (ennuste)100
su 15 Mar (ennuste)100
ma 16 Mar (ennuste)200
ti 17 Mar (ennuste)200
ke 18 Mar (ennuste)200
to 19 Mar (ennuste)200
pe 20 Mar (ennuste)200
la 21 Mar (ennuste)100
su 22 Mar (ennuste)100
ma 23 Mar (ennuste)200
ti 24 Mar (ennuste)200
ke 25 Mar (ennuste)200

Mitä ihmiset kysyvät artistista Luca Della Robbia

Mikä Luca Della Robbia -taiteilijan teoksista on katsotuin?

Eniten katsottu teos on Tondo Portrait of a Lady 800 vierailulla, mikä vastaa 6% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Luca Della Robbia -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

13 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 5 400 taiteilijan sivulla, 7 800 teoksissa.

Millä laitteilla Luca Della Robbia -taiteilijan yleisö vierailee?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (77%), puhelimet (20%) ja tabletit (3%); tietokoneet muodostaa 77% käynneistä.

Minkä tyyppiset Luca Della Robbia teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?

Teokset, joita kuvataan termillä Levollinen (Tunnelma), saavat 36% käynneistä 15% luettelosta.