Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Louisa Starr Canziani sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Louisa Starr Canziani: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Enrico and Estella Louisa Michaela Canziani (1887–1964): 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 25% Louisa Starr Canziani -teosten katselukerroista. Sitten John Turtle Wood (1821–1890) ja Two Little Home Rulers The Honourable Dudley Gladstone Gordon and the Honourable Archie Gordon. Yhteensä 2 100 käyntiä: 800 taiteilijan sivulla, 1 300 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 50% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 400 käyntiä). Yksi maku erottuu: Romanttinen (Tunteen sävy) saa 80% käynneistä, vaikka se on vain 33% koko luettelosta.
Louisa Starr Canziani: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Louisa Starr Canziani -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Enrico and Estella Louisa Michaela Canziani (1887–1964)
400 käyntiä · 25,0%
-
2
John Turtle Wood (1821–1890)
200 käyntiä · 12,5%
-
3
Two Little Home Rulers The Honourable Dudley Gladstone Gordon and the Honourable Archie Gordon, 1890
100 käyntiä · 6,2%
-
4
Kathleen (d.1946), and Marianne (d.1943), the Daughters of Samuel Gurney Sheppard, 1888
100 käyntiä · 6,2%
-
5
Brian Houghton Hodgson, 1872
100 käyntiä · 6,2%
-
6
War News, 1900
100 käyntiä · 6,2%
-
7
Sintram, 1873
100 käyntiä · 6,2%
-
8
The Eternal Door (Cairate, Lombardy), 1876
100 käyntiä · 6,2%
-
9
Sketch of the Honourables Dudley and Archie Hamilton Gordon, 1890
100 käyntiä · 6,2%
-
10
Study of a Boy Sitting in a Wheelbarrow, 1890
100 käyntiä · 6,2%
Miten Louisa Starr Canziani -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 100 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
| Lok 2026 | 200 | 100 |
Kuinka Louisa Starr Canziani -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Louisa Starr Canziani teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Romanttinen | 33,3% | 80,0% |
| Nostalginen | 33,3% | 20,0% |
| Seesteinen | 33,3% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 33,3% | 37,5% |
| Pehmeä varjo | 61,9% | 62,5% |
| Pehmeä valoisuus | 4,8% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 14,3% | 18,8% |
| Hienovaraiset värit | 23,8% | 43,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 38,1% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 23,8% | 12,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 28,6% | 31,2% |
| Tasapainoinen | 61,9% | 68,8% |
| Voimakas | 9,5% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 33,3% | 37,5% |
| Pehmeä | 33,3% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 9,5% | 12,5% |
| Voimakas | 9,5% | 6,2% |
| Lausunto | 14,3% | 18,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 9,5% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 4,8% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,4% | 56,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 33,3% | 31,2% |
Miten Louisa Starr Canziani -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buttercups | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enrico and Estella Louisa M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 100 |
| Two Little Home Rulers The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| War News | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain in a Garden, Caira… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Village of Cairate, Lom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sintram | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Brian Houghton Hodgson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dame Julia Mary King | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Boy Sitting on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Louisa Starr Canziani -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tšekki | 100 | 50,0% |
| georgia | 100 | 50,0% |
Miltä Louisa Starr Canziani -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 300 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 200 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 100 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
Louisa Starr Canziani: lyhyet vastaukset
Mikä on Louisa Starr Canzianiin katsotuin teos?
- Enrico and Estella Louisa Michaela Canziani (1887–1964): 400 käyntikertaa, mikä on 25% Louisa Starr Canziani -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Louisa Starr Canziani saa?
- 2 100 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (800 taiteilijan sivulla, 1 300 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Louisa Starr Canziani -teosta?
- Kyllä, Romanttinen (Tunteen sävy): 80% vierailuista vastaa 33% osuutta luettelosta.