Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lionel de Sausmarez sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lionel de Sausmarez: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Apples and Tomatoes: 100 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 14% Lionel de Sausmarez -teosten katselukerroista. Sitten Near San Quirico, Tuscany ja Kate Reclining (recto). Yhteensä 1 100 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla, 600 teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 000 käyntiä). Yksi maku erottuu: Pehmeä varjo (Valoisuus) saa 57% käynneistä, vaikka se on vain 26% koko luettelosta.
Lionel de Sausmarez: katsotuimmat 7 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Lionel de Sausmarez -taiteilijan 7 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Apples and Tomatoes, 1950
100 käyntiä · 14,3%
-
2
Near San Quirico, Tuscany, 1914
100 käyntiä · 14,3%
-
3
Kate Reclining (recto), 1949
100 käyntiä · 14,3%
-
4
Gerald Carter Veale, LLD, FCA, 1950
100 käyntiä · 14,3%
-
5
Dead Tree (verso), 1949
100 käyntiä · 14,3%
-
6
The Kitchen Table
100 käyntiä · 14,3%
-
7
French Landscape
100 käyntiä · 14,3%
Miten Lionel de Sausmarez -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 0 |
Kuinka Lionel de Sausmarez -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Lionel de Sausmarez teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 15,8% | 14,3% |
| Pehmeä varjo | 26,3% | 57,1% |
| Pehmeä valoisuus | 47,4% | 14,3% |
| Kirkas tasapaino | 5,3% | 14,3% |
| Valoisa | 5,3% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 31,6% | 28,6% |
| Hienovaraiset värit | 10,5% | 14,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 31,6% | 42,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 26,3% | 14,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 46,2% | 20,0% |
| Maanläheinen | 30,8% | 60,0% |
| Neutraalit sävyt | 15,4% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 7,7% | 20,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 26,3% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 36,8% | 57,1% |
| Voimakas | 36,8% | 14,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 5,3% | 14,3% |
| Pehmeä | 31,6% | 42,9% |
| Tasapainoinen | 15,8% | 0,0% |
| Voimakas | 21,1% | 28,6% |
| Lausunto | 26,3% | 14,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 31,6% | 28,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 15,8% | 28,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 21,1% | 28,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,3% | 14,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 5,3% | 0,0% |
Miten Lionel de Sausmarez -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kate Reclining (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyril Meggitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near San Quirico, Tuscany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lodge Moor, Sheffield, in t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Tree (verso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gerald Carter Veale, LLD, F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| James Kirkup (1918–2009), G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples and Tomatoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head Form | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Coulon Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Lionel de Sausmarez -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 100,0% |
Miltä Lionel de Sausmarez -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 100 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Lionel de Sausmarez: lyhyet vastaukset
Mikä on Lionel de Sausmarezin katsotuin teos?
- Apples and Tomatoes: 100 käyntikertaa, mikä on 14% Lionel de Sausmarez -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 7 asti.
Kuinka monta käyntiä Lionel de Sausmarez saa?
- 1 100 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (500 taiteilijan sivulla, 600 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Lionel de Sausmarez -teosta?
- Kyllä, Pehmeä varjo (Valoisuus): 57% vierailuista vastaa 26% osuutta luettelosta.