Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Léa Bernard sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Léa Bernard: yleisö yhdellä silmäyksellä
Dynamic Kineticism in Primary Tones: A Monolithic Study of Satirical Motion kerää eniten huomiota: 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 33% kaikista Léa Bernard -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Monumental Echoes of Consumption Amidst a Fragmented Cyan and Graphic Chaos ja Fragmented Echoes of Identity Within a Monumental Pulse of Consumerist Chaos Léa Bernard keräsi yhteensä 800 käyntiä: 200 artistin sivulla ja 600 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Yleisö suosii Energisoiva (Tunteen sävy): 100% käynneistä, mikä vastaa 50% artistin valikoimasta.
Léa Bernard -taiteilijan 5 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Léa Bernard -taiteilijan 5 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Dynamic Kineticism in Primary Tones: A Monolithic Study of Satirical Motion, 2026
200 käyntiä · 33,3%
-
2
Monumental Echoes of Consumption Amidst a Fragmented Cyan and Graphic Chaos, 2026
100 käyntiä · 16,7%
-
3
Fragmented Echoes of Identity Within a Monumental Pulse of Consumerist Chaos, 2026
100 käyntiä · 16,7%
-
4
Kromaattinen zenit: Synteettisten taivaiden ja rasteripiste-horisonttien ainutlaatuinen visio, 2026
100 käyntiä · 16,7%
-
5
Monoliittinen värinä: Ainutlaatuinen graafinen tutkimus rohkeasta geometrisesta energiasta ja väristä, 2026
100 käyntiä · 16,7%
Kuinka monta ihmistä katsoo Léa Bernard -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 500 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka usein Léa Bernard -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Léa Bernard -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Energisoiva | 50,0% | 100,0% |
| Iloinen | 25,0% | 0,0% |
| Jännitteinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 23,1% | 16,7% |
| Kirkas tasapaino | 53,8% | 83,3% |
| Valoisa | 23,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 15,4% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 15,4% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 15,4% | 16,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 53,8% | 66,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 41,7% | 33,3% |
| Maanläheinen | 16,7% | 33,3% |
| Tumma | 16,7% | 16,7% |
| Luonnonläheinen | 16,7% | 16,7% |
| Metallinhohto | 8,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 7,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 23,1% | 16,7% |
| Voimakas | 69,2% | 83,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 7,7% | 0,0% |
| Voimakas | 7,7% | 0,0% |
| Lausunto | 84,6% | 100,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 69,2% | 50,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 23,1% | 50,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 7,7% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Léa Bernard teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Hypnotic Convergence of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental Echoes of Consum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sculptural Cyan Volumes Ami… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chromatic Fragments: A Monu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Electric Symmetry: A Monume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monoliittinen värinä: Ainut… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kromaattinen zenit: Synteet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Monumental Weight of De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fragmented Echoes of Identi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Suvereenit arkisto: Eläväin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Léa Bernard?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Léa Bernard -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Léa Bernard
Mitkä Léa Bernard teokset herättävät eniten huomiota?
- Dynamic Kineticism in Primary Tones: A Monolithic Study of Satirical Motion, jolla on 200 vierailua (33% kaikista Léa Bernard -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 5 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Léa Bernard -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Léa Bernard teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Energisoiva (Tunteen sävy): 100% käynneistä, kun taas 50% luettelosta.