Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lam Qua sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lam Qua: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
Case No.3790 on katsotuin teos: 200 käyntikertaa vuodessa, mikä on 17% kaikesta Lam Qua -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong ja Portrait of Keying (Qiying). Taiteilijan sivu sai 500 vierailua ja teokset 900: yhteensä 1 400 vierailua. Huomio on kasvanut 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 600. He suosivat Lausunto (Kontrasti): 25% käynneistä vasten 7% kokoelmaa.
Lam Qua -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Lam Qua -taiteilijan vierailluin teos.
-
1
Case No.3790, 1837
200 käyntiä · 16,7%
-
2
The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864
200 käyntiä · 16,7%
-
3
Portrait of Keying (Qiying), 1844
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Case No.3438, 1837
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Case No.5583, 1838
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Case No.5119, 1838
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Case No.4606, 1837
100 käyntiä · 8,3%
-
8
Case No.4605, 1837
100 käyntiä · 8,3%
-
9
Case No.2152 (after), 1836
100 käyntiä · 8,3%
-
10
Thomas McMicking (b.1812)
100 käyntiä · 8,3%
Milloin ihmiset vierailevat Lam Qua -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 400 |
| Elo 2026 | 300 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 0 | 200 |
Milloin Lam Qua -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Lam Qua teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 43,3% | 33,3% |
| Pehmeä varjo | 46,7% | 58,3% |
| Pehmeä valoisuus | 10,0% | 8,3% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 13,3% | 25,0% |
| Hienovaraiset värit | 30,0% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 53,3% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,3% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 88,9% | 88,9% |
| Tumma | 7,4% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 3,7% | 11,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 23,3% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 73,3% | 66,7% |
| Voimakas | 3,3% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 3,3% | 16,7% |
| Pehmeä | 43,3% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 25,0% |
| Voimakas | 26,7% | 8,3% |
| Lausunto | 6,7% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,3% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 3,3% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,7% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 53,3% | 41,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 23,3% | 25,0% |
Mitkä ovat Lam Qua -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Case No.3790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Case No.4605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.4849 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.1675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.3438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mouqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Peter Parker. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hevlyn Benson (1805–1858) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.2152 (after) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.5331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Lam Qua -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Lam Qua saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 100 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Lam Qua
Mikä Lam Qua -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on Case No.3790 200 vierailulla, mikä vastaa 17% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Lam Qua -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla, 900 teoksissa.
Minkä tyyppiset Lam Qua teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Lausunto (Kontrasti), saavat 25% käynneistä 7% luettelosta.