Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jules Jollivet sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jules Jollivet: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
Le Massacre des Innocents on katsotuin teos: 400 käyntikertaa vuodessa, mikä on 31% kaikesta Jules Jollivet -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat UNE GUERILLA ja COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794. Taiteilijan sivu sai 200 vierailua ja teokset 700: yhteensä 900 vierailua. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 500. He suosivat Voimakas (Värin voimakkuus): 69% käynneistä vasten 42% kokoelmaa.
Jules Jollivet -taiteilijan 7 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Jules Jollivet -taiteilijan vierailluin teos.
-
1
Le Massacre des Innocents
400 käyntiä · 30,8%
-
2
UNE GUERILLA
300 käyntiä · 23,1%
-
3
COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794
200 käyntiä · 15,4%
-
4
NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712)
100 käyntiä · 7,7%
-
5
LOUIS LE GROS PREND L'ORIFLAMME A SAINT DENIS.1124
100 käyntiä · 7,7%
-
6
Halte de Gitans dans les montagnes de Ronda
100 käyntiä · 7,7%
-
7
PRISE DU CHATEAU DE FOIX.1272
100 käyntiä · 7,7%
Milloin ihmiset vierailevat Jules Jollivet -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Milloin Jules Jollivet -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Jules Jollivet teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,3% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 50,0% | 46,2% |
| Pehmeä valoisuus | 16,7% | 7,7% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 15,4% |
| Valoisa | 8,3% | 30,8% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 0,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 30,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 50,0% | 38,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 25,0% | 30,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 58,3% | 46,2% |
| Tumma | 25,0% | 23,1% |
| Neutraalit sävyt | 16,7% | 30,8% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 58,3% | 30,8% |
| Voimakas | 41,7% | 69,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,3% | 30,8% |
| Pehmeä | 8,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 15,4% |
| Voimakas | 25,0% | 38,5% |
| Lausunto | 50,0% | 15,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 75,0% | 76,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,7% | 23,1% |
Mitkä ovat Jules Jollivet -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'AGNADEL.14 MAI 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE III, DIT LE HARDI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Massacre des Innocents | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| PRISE DU CHATEAU DE FOIX.12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysans dans la campagne (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Halte de Gitans dans les mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS LE GROS PREND L'ORIFL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Jules Jollivet -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Jules Jollivet saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 300 |
| la 24 Lok | 100 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 100 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 100 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 100 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Jules Jollivet
Mikä Jules Jollivet -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on Le Massacre des Innocents 400 vierailulla, mikä vastaa 31% osuutta katseluista. Yläpuolella on 7 sijoitusta.
Kuinka suuri on Jules Jollivet -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla, 700 teoksissa.
Minkä tyyppiset Jules Jollivet teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Voimakas (Värin voimakkuus), saavat 69% käynneistä 42% luettelosta.