Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Fulleylove sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
John Fulleylove: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Oriel College: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 7% John Fulleylove -teosten katselukerroista. Sitten The Byward And Bell Towers ja Interior Of St. Stephen's. Yhteensä 4 500 käyntiä: 800 taiteilijan sivulla, 3 700 teoksissa. Yleisö pienenee: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (3 700 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (100%). Yksi maku erottuu: Pehmeä valoisuus (Valoisuus) saa 63% käynneistä, vaikka se on vain 46% koko luettelosta.
John Fulleylove: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: John Fulleylove -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Oriel College
300 käyntiä · 7,0%
-
2
The Byward And Bell Towers
300 käyntiä · 7,0%
-
3
Interior Of St. Stephen's
200 käyntiä · 4,7%
-
4
Olympia -
200 käyntiä · 4,7%
-
5
Corpus Christi College
200 käyntiä · 4,7%
-
6
Argos And Larissa
100 käyntiä · 2,3%
-
7
The Sheldonian Theatre and Old Clarendon Buildings
100 käyntiä · 2,3%
-
8
Mycenae, Showing The Site Of The Famous Discoveries
100 käyntiä · 2,3%
-
9
Portrait Of A Boy
100 käyntiä · 2,3%
-
10
Oriel Window, Crosby Hall
100 käyntiä · 2,3%
Miten John Fulleylove -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 600 |
| Hei 2026 | 600 | 3 100 |
| Elo 2026 | 200 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka John Fulleylove -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee John Fulleylove teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 2,3% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 9,3% |
| Pehmeä valoisuus | 46,0% | 62,8% |
| Kirkas tasapaino | 32,0% | 25,6% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 32,0% | 37,2% |
| Hienovaraiset värit | 56,0% | 53,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,0% | 9,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 32,0% | 23,3% |
| Tasapainoinen | 68,0% | 76,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 8,0% | 23,3% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 14,0% |
| Voimakas | 36,0% | 39,5% |
| Lausunto | 36,0% | 23,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 14,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 14,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 24,0% | 14,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 56,0% | 53,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 6,0% | 4,7% |
Miten John Fulleylove -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argos And Larissa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The radcliffe library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sheldonian Theatre and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Battle-Field of Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off cape matapan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tom tower, christ church co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merton College and St. Alba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The National Monument on Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All saint's church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä John Fulleylove on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 4 500 | 100,0% |
Mitä kieliä John Fulleylove -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä John Fulleylove -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
John Fulleylove: lyhyet vastaukset
Mikä on John Fulleylovein katsotuin teos?
- Oriel College: 300 käyntikertaa, mikä on 7% John Fulleylove -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä John Fulleylove saa?
- 4 500 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (800 taiteilijan sivulla, 3 700 teoksilla).
Katsovatko ihmiset John Fulleylove -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: tietokoneet (100%); tietokoneet johtaa osuudella 100%.
Suosiko yleisö tietynlaista John Fulleylove -teosta?
- Kyllä, Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 63% vierailuista vastaa 46% osuutta luettelosta.