Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Van Kessel Vanhempia sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Van Kessel Vanhempia: yleisö yhdellä silmäyksellä
The Chorus of Birds kerää eniten huomiota: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 12% kaikista Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Insects ja Vanitas Still Life Jan Van Kessel Vanhempia keräsi yhteensä 3 000 käyntiä: 700 artistin sivulla ja 2 300 yksittäisillä teoksilla. Vähemmän katseita viime aikoina: käynnit laskivat 40% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 200. Yleisö katsoo tietokoneet (70%), puhelimet (17%) ja tabletit (13%) -laitteilla. Yleisö suosii Rauhallinen (Tunteen sävy): 75% käynneistä, mikä vastaa 0% artistin valikoimasta.
Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
The Chorus of Birds, 1675
300 käyntiä · 11,5%
-
2
Insects
300 käyntiä · 11,5%
-
3
Vanitas Still Life, 1670
200 käyntiä · 7,7%
-
4
Study of Butterfly and Insects, 1655
200 käyntiä · 7,7%
-
5
A Cockchafer, Beetle, Woodlice and other Insects, with a Sprig of Auricula, 1650
200 käyntiä · 7,7%
-
6
Insects, 1650
200 käyntiä · 7,7%
-
7
Peapods and Insects, 1650
100 käyntiä · 3,8%
-
8
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
100 käyntiä · 3,8%
-
9
Three Butterflies, a Beetle and other Insects, with a Cutting of Ragwort, 1650
100 käyntiä · 3,8%
-
10
A Chorus of Birds, 1675
100 käyntiä · 3,8%
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 1 600 |
| Elo 2026 | 0 | 500 |
| Syy 2026 | 100 | 200 |
Kuinka usein Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 0,0% | 75,0% |
| Energisoiva | 100,0% | 0,0% |
| Leikkisä | 0,0% | 25,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 32,0% | 11,5% |
| Pehmeä varjo | 26,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 30,0% | 34,6% |
| Kirkas tasapaino | 8,0% | 26,9% |
| Valoisa | 4,0% | 26,9% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 40,0% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 30,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 19,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 76,2% | 26,9% |
| Neutraalit sävyt | 21,4% | 73,1% |
| Pastellisävyt | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 58,0% | 26,9% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 73,1% |
| Voimakas | 2,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,0% | 19,2% |
| Pehmeä | 32,0% | 19,2% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 26,9% |
| Voimakas | 16,0% | 7,7% |
| Lausunto | 28,0% | 26,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,0% | 15,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 19,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 3,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,0% | 53,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,0% | 7,7% |
Mitkä Jan Van Kessel Vanhempia teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medallion's Frame with an A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet of Flowers in a Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floral Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Scenery with Water… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Vegetable Market… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ihmiset katsovat Jan Van Kessel Vanhempia?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 100 | 70,0% |
| puhelimet | 500 | 16,7% |
| tabletit | 400 | 13,3% |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Jan Van Kessel Vanhempia?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 200 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Jan Van Kessel Vanhempia
Mitkä Jan Van Kessel Vanhempia teokset herättävät eniten huomiota?
- The Chorus of Birds, jolla on 300 vierailua (12% kaikista Jan Van Kessel Vanhempia -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 3 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla ja 2 300 yksittäisissä teoksissa.
Millä laitteilla ihmiset katsovat Jan Van Kessel Vanhempia?
- Jan Van Kessel Vanhempia -taiteilijaa seurataan tietokoneet (70%), puhelimet (17%) ja tabletit (13%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 70% käynneistä.
Minkä tyyppisistä Jan Van Kessel Vanhempia teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Rauhallinen (Tunteen sävy): 75% käynneistä, kun taas 0% luettelosta.