Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Van Huchtenburgh sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Van Huchtenburgh: yleisö yhdellä silmäyksellä
The Battle of Ramillies between the French and the Allied Powers, 23 May 1706, Jan van Huchtenburg, 1706 - 1710 kerää eniten huomiota: 100 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 12% kaikista Jan Van Huchtenburgh -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Battle of the Boyne ja Henry Casimir II, Prince of Nassau-Dietz, in a Battle, Jan van Huchtenburg, 1692 Jan Van Huchtenburgh keräsi yhteensä 1 400 käyntiä: 800 artistin sivulla ja 600 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 600% välillä Syy 2026 – Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Lok 2026, jolloin vierailuja oli 700. Yleisö suosii Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 62% käynneistä, mikä vastaa 32% artistin valikoimasta.
Jan Van Huchtenburgh -taiteilijan 8 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Jan Van Huchtenburgh -taiteilijan 8 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
The Battle of Ramillies between the French and the Allied Powers, 23 May 1706, Jan van Huchtenburg, 1706 - 1710, 1710
100 käyntiä · 12,5%
-
2
Battle of the Boyne
100 käyntiä · 12,5%
-
3
Henry Casimir II, Prince of Nassau-Dietz, in a Battle, Jan van Huchtenburg, 1692, 1692
100 käyntiä · 12,5%
-
4
A cavalry engagement before a fortified town
100 käyntiä · 12,5%
-
5
After Jan Van Huchtenburg
100 käyntiä · 12,5%
-
6
The battle at Hochstädt on - (13-8-1704)
100 käyntiä · 12,5%
-
7
A Battle Between Christians And Turks
100 käyntiä · 12,5%
-
8
The Siege of Cuneo by the French in 1691, 1710
100 käyntiä · 12,5%
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Van Huchtenburgh -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 500 | 200 |
Kuinka usein Jan Van Huchtenburgh -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Jan Van Huchtenburgh -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 14,0% | 37,5% |
| Pehmeä varjo | 32,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 40,0% | 25,0% |
| Kirkas tasapaino | 10,0% | 12,5% |
| Valoisa | 4,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 58,0% | 37,5% |
| Hienovaraiset värit | 32,0% | 62,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 64,0% | 62,5% |
| Tasapainoinen | 36,0% | 37,5% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 8,0% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,0% | 12,5% |
| Lausunto | 68,0% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 12,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,0% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 30,0% | 37,5% |
Mitkä Jan Van Huchtenburgh teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casting the dice for life o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Raid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer and Wild Boar Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Southern landscape with com… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skirmish of Cavalry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape Near Florence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Skirmish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Skirmish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visit to a Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Jan Van Huchtenburgh?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 40,0% |
| italia | 100 | 20,0% |
| portugali | 100 | 20,0% |
| slovakia | 100 | 20,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Jan Van Huchtenburgh -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 100 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 300 |
| ti 20 Lok | 200 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 100 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 300 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
Kysymyksiä teoksesta Jan Van Huchtenburgh
Mitkä Jan Van Huchtenburgh teokset herättävät eniten huomiota?
- The Battle of Ramillies between the French and the Allied Powers, 23 May 1706, Jan van Huchtenburg, 1706 - 1710, jolla on 100 vierailua (12% kaikista Jan Van Huchtenburgh -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 8 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Van Huchtenburgh -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 800 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Jan Van Huchtenburgh teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 62% käynneistä, kun taas 32% luettelosta.