Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen: yleisö yhdellä silmäyksellä
Operation kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 44% kaikista Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient ja A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen keräsi yhteensä 2 700 käyntiä: 1 900 artistin sivulla ja 800 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 900. Yleisö suosii Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% käynneistä, mikä vastaa 48% artistin valikoimasta.
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan 6 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan 6 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Operation, 1740
400 käyntiä · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 käyntiä · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 käyntiä · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 käyntiä · 11,1%
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 1 300 | 600 |
| Elo 2026 | 300 | 0 |
| Syy 2026 | 300 | 0 |
Kuinka usein Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 74,2% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 6,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 3,2% | 0,0% |
| Valoisa | 16,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,7% | 22,2% |
| Hienovaraiset värit | 48,4% | 77,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,9% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 72,4% | 100,0% |
| Monokromaattinen | 13,8% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 13,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 67,7% | 88,9% |
| Tasapainoinen | 19,4% | 11,1% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 67,7% | 77,8% |
| Pehmeä | 19,4% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,2% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 9,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 9,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 58,1% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 19,4% | 44,4% |
Mitkä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 50,0% |
| unkari | 100 | 50,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen
Mitkä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen teokset herättävät eniten huomiota?
- Operation, jolla on 400 vierailua (44% kaikista Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 900 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% käynneistä, kun taas 48% luettelosta.