Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Frans Van Dael sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Frans Van Dael: yleisö yhdellä silmäyksellä
Flowers in an agate vase placed on a marble console kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 22% kaikista Jan Frans Van Dael -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Basket of Fruit ja Flower Piece Jan Frans Van Dael keräsi yhteensä 1 900 käyntiä: 600 artistin sivulla ja 1 300 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 500% välillä Syy 2026 – Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 900. Yleisö suosii Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys): 22% käynneistä, mikä vastaa 4% artistin valikoimasta.
Jan Frans Van Dael -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Jan Frans Van Dael -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Flowers in an agate vase placed on a marble console
400 käyntiä · 22,2%
-
2
Basket of Fruit, 1801
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Flower Piece
200 käyntiä · 11,1%
-
4
Flower Still-Life, 1811
200 käyntiä · 11,1%
-
5
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 käyntiä · 11,1%
-
6
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Roses et papillons
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Flower Piece Or Offering To Flora
100 käyntiä · 5,6%
-
9
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Vase Of Flowers
100 käyntiä · 5,6%
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Frans Van Dael -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 200 | 400 |
Kuinka usein Jan Frans Van Dael -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Jan Frans Van Dael -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ylellinen | 50,0% | 60,0% |
| Klassinen | 25,0% | 20,0% |
| Dramaattinen | 25,0% | 20,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 76,9% | 72,2% |
| Pehmeä varjo | 19,2% | 22,2% |
| Pehmeä valoisuus | 3,9% | 5,6% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 19,2% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 34,6% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 42,3% | 27,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,9% | 22,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 50,0% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 50,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 7,7% | 11,1% |
| Pehmeä | 30,8% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 26,9% | 27,8% |
| Voimakas | 26,9% | 33,3% |
| Lausunto | 7,7% | 5,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 15,4% | 16,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,4% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 61,5% | 66,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
Mitkä Jan Frans Van Dael teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flowers in an agate vase pl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life of Flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Flowers on a Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in an Agate Vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Painter's Residence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb of Julie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Jan Frans Van Dael?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 66,7% |
| saksa | 100 | 33,3% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Jan Frans Van Dael -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 100 |
| su 18 Lok | 400 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 200 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 100 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Jan Frans Van Dael
Mitkä Jan Frans Van Dael teokset herättävät eniten huomiota?
- Flowers in an agate vase placed on a marble console, jolla on 400 vierailua (22% kaikista Jan Frans Van Dael -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jan Frans Van Dael -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 1 300 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Jan Frans Van Dael teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys): 22% käynneistä, kun taas 4% luettelosta.