Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jacob Van Strij sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jacob Van Strij: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Landscape with Cattle: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 22% Jacob Van Strij -teosten katselukerroista. Sitten The yacht of the Chamber of Rotterdam for the Dutch East India Company salutes an East-Indiaman and a Dutch man-of-war on the roadstead of Hellevoetsluis. ja Landscape with a Shepherd. Yhteensä 1 400 käyntiä: 600 taiteilijan sivulla, 800 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 200% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (900 käyntiä). Yksi maku erottuu: Vaimea (Värikylläisyys) saa 56% käynneistä, vaikka se on vain 29% koko luettelosta.
Jacob Van Strij: katsotuimmat 8 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Jacob Van Strij -taiteilijan 8 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Landscape with Cattle, 1800
200 käyntiä · 22,2%
-
2
The yacht of the Chamber of Rotterdam for the Dutch East India Company salutes an East-Indiaman and a Dutch man-of-war on the roadstead of Hellevoetsluis.
100 käyntiä · 11,1%
-
3
Landscape with a Shepherd, 1800
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Dutch Landscape with Figures
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Cattle and a Donkey in a Landscape
100 käyntiä · 11,1%
-
6
Wooded Landscape with Resting Cattle
100 käyntiä · 11,1%
-
7
Two Boeiers and a Cat under Sail
100 käyntiä · 11,1%
-
8
Untitled (494)
100 käyntiä · 11,1%
Miten Jacob Van Strij -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 200 | 100 |
Kuinka Jacob Van Strij -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Jacob Van Strij teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 57,1% | 50,0% |
| Klassinen | 28,6% | 25,0% |
| Levollinen | 14,3% | 25,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 19,5% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 43,9% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 36,6% | 33,3% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 29,3% | 55,6% |
| Hienovaraiset värit | 46,3% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 21,9% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,4% | 11,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 52,6% | 75,0% |
| Neutraalit sävyt | 42,1% | 25,0% |
| Tumma | 2,6% | 0,0% |
| Luonnonläheinen | 2,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 26,8% | 44,4% |
| Tasapainoinen | 65,8% | 44,4% |
| Voimakas | 7,3% | 11,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 4,9% | 11,1% |
| Voimakas | 24,4% | 11,1% |
| Lausunto | 70,7% | 77,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 9,8% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 7,3% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 7,3% | 11,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 41,5% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,2% | 22,2% |
Miten Jacob Van Strij -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The yacht of the Chamber of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Portrait of Corn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows at Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with Child… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Landscape outside Do… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbor View with Ships in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Jacob Van Strij -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Jacob Van Strij -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Jacob Van Strij: lyhyet vastaukset
Mikä on Jacob Van Strijin katsotuin teos?
- Landscape with Cattle: 200 käyntikertaa, mikä on 22% Jacob Van Strij -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 8 asti.
Kuinka monta käyntiä Jacob Van Strij saa?
- 1 400 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 800 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Jacob Van Strij -teosta?
- Kyllä, Vaimea (Värikylläisyys): 56% vierailuista vastaa 29% osuutta luettelosta.