Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jacob Van Oost sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jacob Van Oost: yleisö yhdellä silmäyksellä
St Macarius of Ghent Giving Aid to the Plague Victims kerää eniten huomiota: 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 33% kaikista Jacob Van Oost -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: David Bearing the Head of Goliath ja Portrait of a Man Jacob Van Oost keräsi yhteensä 1 000 käyntiä: 400 artistin sivulla ja 600 yksittäisillä teoksilla. Vähemmän katseita viime aikoina: käynnit laskivat 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 800. Yleisö suosii Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 83% käynneistä, mikä vastaa 56% artistin valikoimasta.
Jacob Van Oost -taiteilijan 5 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Jacob Van Oost -taiteilijan 5 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jacob Van Oost -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 400 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Jacob Van Oost -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Jacob Van Oost -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Hengellinen | 33,3% | 50,0% |
| Melankolinen | 33,3% | 25,0% |
| Pohtiva | 33,3% | 25,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 44,4% | 66,7% |
| Pehmeä varjo | 55,6% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 33,3% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 55,6% | 83,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,1% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 55,6% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 44,4% | 50,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 44,4% | 66,7% |
| Lausunto | 55,6% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,1% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 33,3% | 33,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 44,4% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 11,1% | 16,7% |
Mitkä Jacob Van Oost teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Macarius of Ghent Giving… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| David Bearing the Head of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Bruges Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Card-Sharpers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the Elder Portrait Of Fovin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female martyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the Elder St Martin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Jacob Van Oost?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Jacob Van Oost -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Jacob Van Oost
Mitkä Jacob Van Oost teokset herättävät eniten huomiota?
- St Macarius of Ghent Giving Aid to the Plague Victims, jolla on 200 vierailua (33% kaikista Jacob Van Oost -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 5 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Jacob Van Oost -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Jacob Van Oost teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 83% käynneistä, kun taas 56% luettelosta.