Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jacob Van Campen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jacob Van Campen: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Argus, Mercury and Io: 100 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 14% Jacob Van Campen -teosten katselukerroista. Sitten Mercury, Argus and Io ja Itas Still Life With A Stone Tomb. Yhteensä 1 300 käyntiä: 800 taiteilijan sivulla, 500 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 100% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Yksi maku erottuu: Salaperäinen (Tunteen sävy) saa 50% käynneistä, vaikka se on vain 25% koko luettelosta.
Jacob Van Campen: katsotuimmat 7 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Jacob Van Campen -taiteilijan 7 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Argus, Mercury and Io, 1640
100 käyntiä · 14,3%
-
2
Mercury, Argus and Io, 1630
100 käyntiä · 14,3%
-
3
Itas Still Life With A Stone Tomb
100 käyntiä · 14,3%
-
4
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 käyntiä · 14,3%
-
5
Double Portrait Of Constantijn Huygens
100 käyntiä · 14,3%
-
6
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 käyntiä · 14,3%
-
7
Mauritshuis Naar Ets Van P.Post In Koninklijke Bibliotheek 's-gravenhage
100 käyntiä · 14,3%
Miten Jacob Van Campen -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 200 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 100 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 0 | 200 |
Kuinka Jacob Van Campen -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Jacob Van Campen teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 50,0% | 50,0% |
| Salaperäinen | 25,0% | 50,0% |
| Melankolinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,5% | 14,3% |
| Pehmeä varjo | 47,4% | 28,6% |
| Pehmeä valoisuus | 31,6% | 42,9% |
| Kirkas tasapaino | 5,3% | 0,0% |
| Valoisa | 5,3% | 14,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 5,3% | 14,3% |
| Hienovaraiset värit | 42,1% | 28,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 52,6% | 57,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 77,8% | 83,3% |
| Neutraalit sävyt | 11,1% | 16,7% |
| Tumma | 11,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 15,8% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 68,4% | 71,4% |
| Voimakas | 15,8% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 15,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 26,3% | 28,6% |
| Voimakas | 42,1% | 42,9% |
| Lausunto | 15,8% | 28,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,3% | 28,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 73,7% | 71,4% |
Miten Jacob Van Campen -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogenes in the market of A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lenaart Nicasiusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury, Argus and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mauritshuis Naar Ets Van P.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Argus, Mercury and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hercules Defeating The Cent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, Shee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the painter Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Jacob Van Campen -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Jacob Van Campen -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
Jacob Van Campen: lyhyet vastaukset
Mikä on Jacob Van Campenin katsotuin teos?
- Argus, Mercury and Io: 100 käyntikertaa, mikä on 14% Jacob Van Campen -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 7 asti.
Kuinka monta käyntiä Jacob Van Campen saa?
- 1 300 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (800 taiteilijan sivulla, 500 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Jacob Van Campen -teosta?
- Kyllä, Salaperäinen (Tunteen sävy): 50% vierailuista vastaa 25% osuutta luettelosta.