Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Hélène Muller sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Hélène Muller: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Ensisijaisen järjestyksen arkkitehtoninen labyrintti: Monumentaalinen tutkimus hallitussa kaaoksessa: 3 100 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 100% Hélène Muller -teosten katselukerroista. Yhteensä 3 600 käyntiä: 700 taiteilijan sivulla, 2 900 teoksissa. Yleisö pienenee: Lok 2026 oli 42% vähemmän käyntejä kuin Syy 2026. Huippukuukausi: Syy 2026 (1 200 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (78%) ja puhelimet (22%). Yksi maku erottuu: Pehmeä valoisuus (Valoisuus) saa 100% käynneistä, vaikka se on vain 50% koko luettelosta.
Hélène Muller: katsotuimmat 1 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Hélène Muller -taiteilijan 1 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Hélène Muller -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 800 |
| Elo 2026 | 100 | 600 |
| Syy 2026 | 200 | 1 000 |
| Lok 2026 | 200 | 500 |
Kuinka Hélène Muller -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Hélène Muller teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 50,0% | 100,0% |
| Kirkas tasapaino | 50,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 0,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 50,0% | 100,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 0,0% |
| Voimakas | 50,0% | 100,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 100,0% | 100,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 50,0% | 100,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 50,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 0,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Miten Hélène Muller -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ensisijaisen järjestyksen a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 600 | 1 000 | 500 |
| Arkkitehtoninen tasapaino:… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Hélène Muller on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 800 | 77,8% |
| puhelimet | 800 | 22,2% |
Mitä kieliä Hélène Muller -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 50,0% |
| Chinese | 100 | 50,0% |
Miltä Hélène Muller -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 100 |
| su 25 Lok | 200 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 100 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 100 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 100 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 100 |
| su 22 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 100 |
Hélène Muller: lyhyet vastaukset
Mikä on Hélène Mullerin katsotuin teos?
- Ensisijaisen järjestyksen arkkitehtoninen labyrintti: Monumentaalinen tutkimus hallitussa kaaoksessa: 3 100 käyntikertaa, mikä on 100% Hélène Muller -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 1 asti.
Kuinka monta käyntiä Hélène Muller saa?
- 3 600 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (700 taiteilijan sivulla, 2 900 teoksilla).
Katsovatko ihmiset Hélène Muller -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: tietokoneet (78%) ja puhelimet (22%); tietokoneet johtaa osuudella 78%.
Suosiko yleisö tietynlaista Hélène Muller -teosta?
- Kyllä, Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 100% vierailuista vastaa 50% osuutta luettelosta.