Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Giovanni Salvi Da Sassoferrato sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on The Madonna and Child (after Rahael): 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 43% Giovanni Salvi Da Sassoferrato -teosten katselukerroista. Sitten The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael) ja The Holy Family with Two Female Figures. Yhteensä 800 käyntiä: 100 taiteilijan sivulla, 700 teoksissa. Yleisö pienenee: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (600 käyntiä). Yksi maku erottuu: Tumma (Valoisuus) saa 71% käynneistä, vaikka se on vain 43% koko luettelosta.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: katsotuimmat 5 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan 5 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
The Madonna and Child (after Rahael)
300 käyntiä · 42,9%
-
2
The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael), 1645
100 käyntiä · 14,3%
-
3
The Holy Family with Two Female Figures
100 käyntiä · 14,3%
-
4
Madonna in Prayer
100 käyntiä · 14,3%
-
5
Madonna and Child
100 käyntiä · 14,3%
Miten Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Giovanni Salvi Da Sassoferrato teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 42,9% | 71,4% |
| Pehmeä varjo | 50,0% | 28,6% |
| Pehmeä valoisuus | 7,1% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 21,4% | 28,6% |
| Hienovaraiset värit | 42,9% | 57,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 7,1% | 14,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 42,9% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 57,1% |
| Voimakas | 7,1% | 14,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 7,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,3% | 14,3% |
| Lausunto | 78,6% | 85,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,3% | 28,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 71,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 7,1% | 0,0% |
Miten Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child (afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| The Virgin in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine of Siena wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mystic Marriage of Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monsignor Ottaviano Prati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Saints… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Giovanni Salvi Da Sassoferrato -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: lyhyet vastaukset
Mikä on Giovanni Salvi Da Sassoferratoin katsotuin teos?
- The Madonna and Child (after Rahael): 300 käyntikertaa, mikä on 43% Giovanni Salvi Da Sassoferrato -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 5 asti.
Kuinka monta käyntiä Giovanni Salvi Da Sassoferrato saa?
- 800 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (100 taiteilijan sivulla, 700 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Giovanni Salvi Da Sassoferrato -teosta?
- Kyllä, Tumma (Valoisuus): 71% vierailuista vastaa 43% osuutta luettelosta.