Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gillot Saint Evre sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gillot Saint Evre: yleisö yhdellä silmäyksellä
NICOLAS AUGUSTE DE LA BAUME, MARQUIS DE MONTREVEL, MARECHAL DE FRANCE (1645 1716) kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 31% kaikista Gillot Saint Evre -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: ANDRE DE HONGRIE SE FAIT ASSOCIER A L'ORDRE SAINT JEAN DE JERUSALEM.1218 ja MARIAGE DE CHARLES VIII ET D'ANNE DE BRETAGNE.6 DECEMBRE 1491 Gillot Saint Evre keräsi yhteensä 1 000 käyntiä: 100 artistin sivulla ja 900 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Yleisö suosii Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 85% käynneistä, mikä vastaa 44% artistin valikoimasta.
Gillot Saint Evre -taiteilijan 7 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Gillot Saint Evre -taiteilijan 7 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
NICOLAS AUGUSTE DE LA BAUME, MARQUIS DE MONTREVEL, MARECHAL DE FRANCE (1645 1716)
400 käyntiä · 30,8%
-
2
ANDRE DE HONGRIE SE FAIT ASSOCIER A L'ORDRE SAINT JEAN DE JERUSALEM.1218
200 käyntiä · 15,4%
-
3
MARIAGE DE CHARLES VIII ET D'ANNE DE BRETAGNE.6 DECEMBRE 1491
200 käyntiä · 15,4%
-
4
FONDATION DE LA BIBLIOTHEQUE DU ROI A PARIS.1379
200 käyntiä · 15,4%
-
5
ENTREVUE DE PHILIPPE AUGUSTE AVEC HENRI II A GISORS.21 JANVIER 1188
100 käyntiä · 7,7%
-
6
CHARLES V, DIT LE SAGE, ROI DE FRANCE (1337 1380)
100 käyntiä · 7,7%
-
7
PHILIPPE DE VILLIERS DE L'ISLE ADAM, 42E GRAND MAITRE DE L'ORDRE DE MALTE (1464 1534)
100 käyntiä · 7,7%
Kuinka monta ihmistä katsoo Gillot Saint Evre -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 300 |
Kuinka usein Gillot Saint Evre -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Gillot Saint Evre -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 50,0% | 30,8% |
| Pehmeä varjo | 5,6% | 15,4% |
| Pehmeä valoisuus | 44,4% | 53,8% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 22,2% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,2% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 27,8% | 53,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 27,8% | 46,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 33,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 44,4% | 84,6% |
| Voimakas | 22,2% | 15,4% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,7% | 0,0% |
| Pehmeä | 5,6% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 11,1% | 0,0% |
| Voimakas | 33,3% | 61,5% |
| Lausunto | 33,3% | 38,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,6% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,6% | 15,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 61,1% | 53,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 27,8% | 30,8% |
Mitkä Gillot Saint Evre teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANDRE DE HONGRIE SE FAIT AS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| "Public Tributes Rendered i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joan of Arc, before Charles… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joan of Arc in prison | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Joseph R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Job et ses amis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Joseph Ramée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE DE VILLIERS DE L'I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FONDATION DE LA BIBLIOTHEQU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| CHARLES V, DIT LE SAGE, ROI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Gillot Saint Evre?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Gillot Saint Evre -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Gillot Saint Evre
Mitkä Gillot Saint Evre teokset herättävät eniten huomiota?
- NICOLAS AUGUSTE DE LA BAUME, MARQUIS DE MONTREVEL, MARECHAL DE FRANCE (1645 1716), jolla on 400 vierailua (31% kaikista Gillot Saint Evre -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 7 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Gillot Saint Evre -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 100 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Gillot Saint Evre teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 85% käynneistä, kun taas 44% luettelosta.