Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Georges De Feure sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Georges De Feure: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
Elegante Près d'une Source on katsotuin teos: 600 käyntikertaa vuodessa, mikä on 75% kaikesta Georges De Feure -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat La Fumeuse ja Fleurs d'Automne. Taiteilijan sivu sai 300 vierailua ja teokset 800: yhteensä 1 100 vierailua. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 600. He suosivat Salaperäinen (Tunteen sävy): 100% käynneistä vasten 25% kokoelmaa.
Georges De Feure -taiteilijan 3 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Georges De Feure -taiteilijan vierailluin teos.
Milloin ihmiset vierailevat Georges De Feure -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
100
500
Elo 2026
100
300
Syy 2026
0
0
Lok 2026
100
0
Milloin Georges De Feure -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Georges De Feure teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
50,0%
100,0%
Elegantti
25,0%
0,0%
Mystinen
25,0%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Eteerinen
50,0%
0,0%
Salaperäinen
25,0%
100,0%
Pohtiva
25,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
14,3%
0,0%
Pehmeä varjo
14,3%
75,0%
Pehmeä valoisuus
57,1%
25,0%
Kirkas tasapaino
7,1%
0,0%
Valoisa
7,1%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
21,4%
0,0%
Hienovaraiset värit
28,6%
87,5%
Tasapainoisen pehmeä
21,4%
12,5%
Selkeä värikylläisyys
28,6%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
61,5%
87,5%
Neutraalit sävyt
15,4%
12,5%
Tumma
15,4%
0,0%
Pastellisävyt
7,7%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
7,1%
0,0%
Tasapainoinen
71,4%
100,0%
Voimakas
21,4%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
28,6%
12,5%
Pehmeä
14,3%
75,0%
Tasapainoinen
14,3%
0,0%
Voimakas
14,3%
0,0%
Lausunto
28,6%
12,5%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
28,6%
12,5%
Pehmeästi sekoitettu paletti
7,1%
75,0%
Tasapainoinen harmonia
14,3%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
21,4%
0,0%
Yhtenäinen väripaletti
28,6%
12,5%
Mitkä ovat Georges De Feure -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Woman with Birds or The F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Paul Adam (1862…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Fumeuse
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Fan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Fruit Defendu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Source du mal (also know…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Toilette Sensationnelle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elegante Près d'une Source
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
0
Femme en rouge (also known…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQR79G)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Georges De Feure -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tiedot taulukossa
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
50,0%
espanja
100
50,0%
Kuinka monta käyntiä Georges De Feure saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
Päivä
Käynnit
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
100
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
100
pe 6 Mar
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
0
pe 27 Mar (ennuste)
0
Mitä ihmiset kysyvät artistista Georges De Feure
Mikä Georges De Feure -taiteilijan teoksista on katsotuin?
Eniten katsottu teos on Elegante Près d'une Source 600 vierailulla, mikä vastaa 75% osuutta katseluista. Yläpuolella on 3 sijoitusta.
Kuinka suuri on Georges De Feure -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla, 800 teoksissa.
Minkä tyyppiset Georges De Feure teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
Teokset, joita kuvataan termillä Salaperäinen (Tunteen sävy), saavat 100% käynneistä 25% luettelosta.